2737
2739
خوب چرا میگن آرمی

هر خواننده ای برای طرفداراش میتونه اسم بزاره 

مثلا فنای بیلی آیلیش آووکادو ان

فنای تیلور سوییفت سوییفتی ان 

یه جورایی برا اینه ک راحتی کاره

حاجی حال یه ایران بده هرچی داشتیمو شکافتنش🖤                  "سکوت صدای مورد علاقه ی منه"   [intp]                             《به مردم میزنن تیر جنگی ، آب قطعه برق جیره بندی ، ما دنبال حقمونیم ، دست به دست تا سرنگونی✊》            
😔😔😔 خواهشا راجع به چیزی که نمیدونید چیزی نگید

من خیلی تحقیق کردم و از حرفم مطمئنم👌🏻

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست 💙من امیدم به خدا💖بعد خدا هم به خداست💫تو همانی که دلم لک زده لبخندش را 🖤 او که هرگز نتوان یافت همانندش را🥀              یه صلوات واسه شادی روح باباجونم می فرستید؟🙏🏻🥀                     آقایون درخواست دوستی ندن🤚🏻        تا نیایی گره از کار بشر وا نشود💚درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود🌱 یا اباصالح المهدی (عج) ادرکنی🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم به شخصه ارمی هستم😂

واقن؟من فک میکردم پسرا بدشون میاد

*قانون مورف*           خدا زلفای در باده، خدا ایران آزاده:)))     Naturalistic☘  طبیعت گرا☘     یه لبخند، یه قطره اشک، یه دره، یه خواب ابدی........
2728
به طرفداران یک عده شیطان پرست و بی دین و بی حیا به اسم گروهBTSمیگن آرمی😒

این کارتون خیلی زشته

*قانون مورف*           خدا زلفای در باده، خدا ایران آزاده:)))     Naturalistic☘  طبیعت گرا☘     یه لبخند، یه قطره اشک، یه دره، یه خواب ابدی........
تو زندگیت هیچ وقت اینجوری تحقیق نکن عزیزم

یعنی چی؟ 🤨

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست 💙من امیدم به خدا💖بعد خدا هم به خداست💫تو همانی که دلم لک زده لبخندش را 🖤 او که هرگز نتوان یافت همانندش را🥀              یه صلوات واسه شادی روح باباجونم می فرستید؟🙏🏻🥀                     آقایون درخواست دوستی ندن🤚🏻        تا نیایی گره از کار بشر وا نشود💚درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود🌱 یا اباصالح المهدی (عج) ادرکنی🍃
2738
من از بچگی یادمه به همه خواننده خارجی ها میگن شیطان پرست 

به راحتی میتونید نماد های شیطان پرستی در فیلم های این خوانندگان رو ببینید 

مثلا هرم که نماد شیطان پرستی هست

یا نماد تک چشم

اره خیلی خیلی کل پسرا فامیل سر فوش می کشن به گروه بی تی اس😂

کاش ادما یادبگیرن هیچ عددی تو دنیا به این بزرگی نیستن که بخوان درمورد یه عده ادم دیگه نظر بدن و نسخه بپیچن🙂

به طرفداران یک عده شیطان پرست و بی دین و بی حیا به اسم گروهBTSمیگن آرمی😒

تو چی از اونا میدونی؟ خدا بهت الهام کرده که اونا شیطان پرستن؟ اصلا از کمکاشون به بقیه خبر داری؟؟

∆ اگه ریپلای زدی یا تو تاپیکم پست گذاشتی و من جوابتو ندادم یا لایکت نکردم بدون یه جایی باهام بحثت شده و نمیخوام جوابتو بدم💅🏻 ∆

حتی اگرم شیطان پرست باشن که نیستن، بیتر ا زما و امثال ما از انسانیت بو بردن که فقط خاله زنک بازی بلدیم

کلی به ادما کمک میکنن اونا رو نمیبینید؟

2706