2733
2739

عقد نکردیم هنو ولی دوبار گف سینه هات کوچیکه منم میگفتم همینه ک هس ب شوخی و پول بده برم پروتز کنم میگفت نه خیلی ام خوبه یبارم کفشام تن گ بودن پاهام تاول میزدن چون کفشا مادرمو میپوشیدم نمیدونس پول ندارم بخرم هی گیر میداد روم نشد بگم وگرنه میگفتم تو بخر ناراحتی 

رسیده پیری ام قبل از جوانی....تمام ارزوها بر دلم ماند....قصه انجاست که شب بودو هوا ریخت بهم من انقدر درد کشیدم که خدا ریخت بهم جرم تو یک نفر بودو آن یک نفر با تو سر تو و یک نفر کل جوانیم ریخت بهم. یه روزم نوبت منم میشه و برم پشت بومو بی پله بیام پایین.منم همون دختری که زیر فشار مشکلات زندگی کمرم شکسته پاهام تو مسیر تاول زدن مغزم له شده قلبم خط انداخته چشم و دلمم خونی ولی منو ببینی لبخند به لبمه صدای خندم خییلیارو اذیت میکنه  و کم نمیارم🙃❣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا نگفته  من چندبار گفتم شکمم بد شده ترک خورده برم پوستمو بکشم خوب بشه  گفته اصلا نمیز ...

وسط کلی ناراحتی این کامنتو‌ که خوندم از ته قلبم ذوق کردم و لبخند زدم. خوشبخت بمونید همیشه

2738
حاالا من برعکس جاهایی که نمیشه نشون داد قشنگ ولی صورتم معمولی برا همین کسی تا حالا از من خوشش نیومده ...

در کل تیپ واندام خیلی مهمتر از قیافه اس 

البته همه ی آدم ها زیبان

ولی قیافه ارو خدا افریده

ولی اندام خوب نشونه سخت کوشی (ورزشکار باشی)

خوش تیپ بودنم نشونه خوش سلیقگی

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...

یه ماه گرفتگی تو صورتم دارم ولی معلوم نیی به نامزدم گفتم معلومه به نظرت گفت خدا هرکی رو دوست داره روش نشونه گذاشته اینم نشونه توهه که فرشته ای خدا نصیب من کرده🥰🥰🥰🥰

عضو گروه آبی:وزن فعلی:79،وزن هدف:۶۸  قد:۱۷۰    نفسم بنده نفسای کسی هست که هست❤Alireza❤
2706