2733
2734

کردی سلام منم به ملائکه برسون

دوست عزیز من پست که از نظر خودم درسته رو میزارم و هیچ اعتنایی به مخالف یا موافق بودنت با اون حرف ندارم😊ریپلای شدن توسط افراد روشنفکر اکیدا ممنوع🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دور از جون 

بیخیال برو دانشگاه ازاد 

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
2740

فدا سرت بابا منم دو سال پشت کنکور موندم آخرشم رفتم آزاد الان میگم کاش نمیموندم همون سال اول میرفتم دانشگاه....اگه ثبول نشدی اصلا نگران نباش پاشو برو آزاد هیچیو از دست ندادی 

شازده کوچولو گفت:آدما کجان؟توی بیابون آدم خیلی احساس تنهایی میکنه                                              مار گفت:کنار آدمام آدم احساس تنهایی میکنه

کنکور کوچیکترین چیزیه که میشه یه ادم بخاطرش خودشو بکشه کلی رشته بدون کنکور هس دانشگاه ازاد ..برو اونا رو وسطاشم اگه تونستی برا کنور مجدد بخون تا هم تو خونه نباشی و خس بی ارزشی کنی  هم یه هدف بلند مدت برا قبولی دولتی داشته باشی 

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
2706