2733
2734
عنوان

اندام زنانه

| مشاهده متن کامل بحث + 8873 بازدید | 172 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ببین چیزی نمیگه بهم ک یوقت ناراحت بشم  ولی بالاخره مرد هست  مطمعا بزرگشو می‌خوان

سلام هر تاپیکی میزنین اولا عنوان رو طوری نزنین مردا بیان داخل یا تو سرچ گوگل میاد بالا مردای مریض عضو بشن بعد هم وقتی می بینین کسی داره تاپیک رو منحرف میکنه پستهای خوبی نمیذاره زود قفل کنین که دسترسی خودتون بسته نشه

از مسائل خیلی خصوصی خودتون و اتاق خواب تو سایت هیچ تاپیکی نزنین

الان تو این تاپیک دو تا اقا انلاین بودن بستمشون یک خانمم که پستهاش مناسب نبود

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
اره بخدا. مردا سینه و باسن بزرگ دوست دارن اسی من از نامزدم خجالت میکشم. نمیدونم رابطه بخواد چیکار ک ...

اولا ک خودتو پایین نیار بالاخره اون ک میاد خاستگاریت شما را اینجور دیده و اومده 

ب روشم نیار 

حالا ک شانس ما اینجور بوده چ میشه کرد 

ولی من حس میکنم هیچکس سینه هاش اندازه من کوچیک نیست 

دوست داشتم بهم چسبیده باشه ن اینک اینقدر فاصله 

2731
سلام هر تاپیکی میزنین اولا عنوان رو طوری نزنین مردا بیان داخل یا تو سرچ گوگل میاد بالا مردای مریض عض ...

ببخشید نی نی یار جون من اصلا حواسم نبود اتفاقا ب عنوانمم فک کردم ک یوقت بد نباشه  

قفل کنم تایپک را ؟

سلام هر تاپیکی میزنین اولا عنوان رو طوری نزنین مردا بیان داخل یا تو سرچ گوگل میاد بالا مردای مریض عض ...

چرا از مسائل خصوصی تاپیک نزنن؟ مگه نی نی سایت راهنمای بارداری نیست؟ ما هم که عقدمون نزدیکه یاد بگیریم

چرا از مسائل خصوصی تاپیک نزنن؟ مگه نی نی سایت راهنمای بارداری نیست؟ ما هم که عقدمون نزدیکه یاد بگیری ...

سایت عمومی هست مخاطب زیاد داره کاربر خاموش زیاد داره بعد تو سرچ گوگل اول هست هر مرد مریضی این چیزا رو سرچ کنه سایت میاد بالا و عضو میشه تاپیک جنسی و رابطه کلا ممنوع هست ولی این تاپیک میتونه عنوان رو محترمانه بزنه که مردا نیان تو سایت ولی مسائل اتاق خواب ممنوع

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2740