2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدارحمتشون کنه هم مردگانو هم همه ی مارو قطعا اون دنیا هست برو تو اینستا برنامه زندگی پس از زندگی رو ببین اقای عباس موذون ان شاءالله یکم اروم بشی🖤😔

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای تمام اونایی که میخوان مامان بشن یه صلوات بفرستیم  :)                                                                             ♡ اللهم عجل لولیک الفرج وفرجنا به ♡                              ☆ اسلام علیک یا اباعبدالله الحسین ☆       

سلام عزیزم 

من پارسال مرداد داداشم رفت و تقریبا تا ششماه روانی بودم و این افکار ازازم میداد و دلتنگی شددی داشتم

اما الان بعد یکسال برای همه همه چیز عادی شده و انگار فراموش شده 

من هم راحتتر کنار اومدم

رورای اول حتی از عذاب وجدان داشتم میمردم و هزاران هزار سوال بی جداب داشتم

حتی دلم میخواست احضار روح کنم 

ولی خوابشو زیاد میدیددم 

خیلی بهش وابسته بودم و با دیدن خوابش اروم بودم

خلاصه در یکلام 

گذررررر زمان معجزه میکنع 

اولش فکر میکنی دیگ قادر به ادامه زندگی نیستی

بعد میفهمی این راه برای تو هم هیت

چشم رو هم بذاری 20 30 سال دیگه رد میشه و کم کم باید ماهم بربم 

نن برادرم 39 ساله بخاطر کرونا رفا..... 

یه بچه 10 ساله داره

عحیبه اینقدر راحت دارم مینویسم

من تمام مراحل سوگ رو گذروندم 

تو گوگل زیاد سرچ کن تا راحتتر کنار بیای و راهکار ببین و یا مثلا با کسایی که مثله خودت غم دیدن صحبت کن عزیزم 

دگ مخام با لهجه خودما باهاتان حرف بینم... نمخا عارم بیه.... من ماله روستام بچه روستام.... بری حرفا قبلنمه بینین اگ مخاین تهمت بزنین دل بشکنین سی من حرف نزنین.... 
2740

خدا رحمتش کنه.درکت می کنم منم مادرم ودوتا برادر جوونم وبرادرزاده ام از دست دادم.چاره ای نیست فقط باید تحمل کرد.فقط گذر زمان این حس دلتنگی کمرنگ تر می کنه.ولی هیچ وقت فراموش نمی شن

ابجی گلم تسلیت میگم . خدا بهت صبر بده .ببین مامانت الان میبینتت ومیبینه بی قرارشی نگرانت میشه وناراحت سعی کن قران بخونی وصلوات براشون بفرستی منم براشون وبرای آرامشت سوره یس میخونم امشب.

درعرض دوماه اول پسرمو ازدست دادم بعد دوماه داداش ناکامم

خدا بهتون صبر بده ان شاءالله جاشون بهشته خدا رحمتشون کنه 

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای تمام اونایی که میخوان مامان بشن یه صلوات بفرستیم  :)                                                                             ♡ اللهم عجل لولیک الفرج وفرجنا به ♡                              ☆ اسلام علیک یا اباعبدالله الحسین ☆       

من پدرمو و داداشمو از دست دادم خیلی سخته ولی همیشه میگم ادم از مادر یتیم میشه ن پدر خیلی سخته 

26/3/1401 وزن86کیلوووو اره درست دیدی 86کیلو... هدف اول80🔓💪هدف دوم 75🔓💪هدف سوم 70🔒 کمکم کن بتونم 

خدا رحمتشون کنه منم دو تا بردار و مادرم از دست دادم آسمونی شدن درکت میکنم برنامه زندگی پس از زندگی حتما ببین

سلام                                        برای شروع کردن نباید عالی باشی ، ولی برای عالی بودن باید شروع کنی   💦💦💦💦 💦💦💦  💦💦💦💦       قد ۱۷۳ وزن ابتدایی ۸۵ . وزن مرحله دوم ۷۹ 🔓 وزن مرحله سوم ۷۵🔒  وزن هدف  ۷۰ 🔒
درعرض دوماه اول پسرمو ازدست دادم بعد دوماه داداش ناکامم

واااای خدا ب دلت آرامش و صبر بده و امواتتونو بیامرزه چقدر سخته

به قیمت سفید شدن موهایم تمام شد،،،ولی آموختم که ناله ام سکوت باشد،گریه ام لبخند و تنها همدمم ،خداااا،،
2706