2752
2734

🔴 بازهم افتضاح کنکور تجربی و درز کردن سوالات در دقایق ابتدایی آزمون!

🔹سوالات عمومی کنکور تجربی حوالی ساعت ۹:۰۰ تا ۹:۳۰ صبح به طور کامل به بیرون درز کرد و سوالات اختصاصی ریاضی و زیست شناسی نیز بلافاصله پس از توزیع دفترچه اختصاصی شماره ۱ در فضای مجازی قرار گرفت.

🔹 همچنین با اعلام برخی منابع، گویا کل سوالات عمومی و اختصاصی کنکور تجربی، درقالب یک فایل pdf اسکن شده در ساعت ۹:۴۹ (چند دقیقه پس از توزیع دفترچه اختصاصی شماره ۲) روی یکی از کانال‌های تلگرامی قرار داده شد. در این فایل دفترچه اختصاصی شماره ۳ که هنوز در آن زمان توزیع نشده بود نیز وجود دارد! 😐

چرا با وجود ادعاهای مکرر قطع اینترنت در حوزه‌های آزمون، باز هم به راحتی سوالات به بیرون حوزه درز کرده و به تبع، کلید سوالات  در دسترس همگان قرار گرفته؟! زمانی که امنیت یک کنکور چهار ساعته تامین نمی‌شود، چگونه می‌توان دو بار در سال کنکور برگزار کرد؟!

| مدتوئیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من الان فقط ب کنکوریا دارم فک میکنم ینی چه حسی دارن

هرسال همینه این چ وضعیتیه/:

{یک عدد ارمی هستم: ارتش بی تی اس انجا و اینجا و همجا}  بیایید به عقاید هم احترام بزاریم و بخاطر داشتن عقاید متفاوت با هم بحث نکنیم؛هم بخاطر سلامت ذهن خودمون هم احترام به عقاید♡
2731
دقیقا و این که کلی سهمیه وجود داره ۷۰درصد رشته های تاپ با سهمیه بدست میاد

اینجوری هم نیست اینا همه حرفه اونایی سهمیه دارن کلا صندلی جدا دارن یعمی اگه ظرفیت 50 تا هست اون یهمیه دار ها براشون صندلی اضافه میزارن.. 

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....
🔴 بازهم افتضاح کنکور تجربی و درز کردن سوالات در دقایق ابتدایی آزمون! 🔹سوالات عمومی کنکور تجربی حو ...

اخه تو جلسه بودن دیگه اونموقع کاری میشه کرد مگ؟

اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا قَمَرِبَنی هاشِم..❤
سند نمیخواست  کانالای تلگرام گذاشتن  میگن ساعت ۴صبح استارت زدن سوالات پخش کردن

وقتی سازمان سنجش خودش زودتر گذاشته چه فرقی میکنه کانالهای تلگرام بزارن یا نه..فک کنم میخوان حاشیه درست کنن

🔴 بازهم افتضاح کنکور تجربی و درز کردن سوالات در دقایق ابتدایی آزمون! 🔹سوالات عمومی کنکور تجربی حو ...

خب وسط آزمون لو بره باز دانش آموز نمیتونه به جوابها دسترسی پیدا کنه که

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  
دقیقا و این که کلی سهمیه وجود داره ۷۰درصد رشته های تاپ با سهمیه بدست میاد

آفرین دقیقا

تازه اگه سوالا با جوابا لو رفته باشه ارزش داره

وگرنه تو این تایم دکتراشم نمیتونن جواب همه سوالا رو پیدا کنن

فقط بلدن لاف بزنن اینترنت قطع میکنیم

ی آنتن پران دوزاری هم نمیتونن بذارن نزدیک محل آزمونا

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
عزیزم تعجب نداره اینجا ایرانه ، من یکی از فامیلامون به شدت پولداره دخترش رفت پزشکی به همین راحتی انگ ...

بیچاره میشیم با این دکترهای اینده 

کسی که این طوری میخواد دکتر بشه تهش چی میشه خدا میدونه

این ها سوالات می فرستن بعد رتبه برتر ها کلید می زنن و برای دانش آموز ها می فرستن

حتی چهارتا سوالم این طوری درست بدست بیازی باز کلی تو رتبت تغییر میکنه این عدالت نیست واقعا

من ک کنکور هنر دادم اما خیلی حرصم میگیره یعنی چی اخه اه 😏بعد میگن علم بهتره یا ثروت اقا ثروت داشته باشی علمم داری همه چی داری

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..
2706