2737
2739

امروز روز نهم انتقال جنینم بود ولی اشتباه متوجه شده بودم در مورد استفاده از آمپول پروژسترون بجای روزی یک عدد روزی دو تا زدم ب نظرتون چیکار کنم از فردا میتونم روزی یه دونه بزنم ؟ خطر نداشته روزی دوتا؟ 

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
حتما با پزشکتون مشورت کنین این قضیه چیزس نیست که اینجا مطرح بشه

جواب نمیدن چند ساعت هم پشت خط باشم معلوم نیس جواب بدن یا نه و فقط روزای یکشنبه و دوشنبه و چهارشنبه هستن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی از مراکز دو تا میدن نگران نباش..من خودم روزی دو تا میزدم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2731
خیلی از مراکز دو تا میدن نگران نباش..من خودم روزی دو تا میزدم

عزیزم مثل اینکه شما باردار شدید شما هم با آی وی اف باردار شدید خدا بچتونو براتون حفظ کنه عزیزم 😍 

عزیزم مثل اینکه شما باردار شدید شما هم با آی وی اف باردار شدید خدا بچتونو براتون حفظ کنه عزیزم 😍&nb ...

ممنونم عزیزم

من از طریق بهزیستی بچه دار شدم عزیزم.ولی اولین بار ای وی اف کردم مثبت شد ولی زایمان زودرس کردم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
ممنونم عزیزم من از طریق بهزیستی بچه دار شدم عزیزم.ولی اولین بار ای وی اف کردم مثبت شد ولی زایمان زو ...

عزیزززززم🥹خیلی کار خوبی کردید منم این بار انتقالم مثبت نشه دیگه برام سخته از اول شروع کنم چون کلا دو تا جنین داشتم و انتقال دادم 

2740
عزیزززززم🥹خیلی کار خوبی کردید منم این بار انتقالم مثبت نشه دیگه برام سخته از اول شروع کنم چون کلا د ...

ان شالله مثبتی عزیزم