2737
2739
همکلاسیم خییییلی ماااااهههههه
خییییلی.. البته اون هم با من احساس صمیمیت میکنه هااا ولی مطمئن نیستم دوستم داره یا نه... ولی من دوست دارم دوستم داشته باشه... چیکار کنم ؟؟؟
تنها پسوردم که هییییچوقت یادم نرفته پسوورد نینی سایته
شما لازم نیست کاری انجام بدی اگه خوشش بیاد خودش میگه
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
آخه من دوس ندارم ضایع بازی دربیارم... میخوام سنگین و متین باشم.. به پروپاهاش نپیچم... ولی تا میبینمش هول میشم .. میخوام یه جوری باهاش حرف بزنم... ولی نمیخوام زده بشه... دست پامو گم کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسرا دوست دارن انتخاب کنن نه اینکه انتخاب بشن
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
کاش لااقل میفهیدم کاراش بی منظور هست یا نیست.... چون گاهی محبت میکنه.. ازم تو فیس بوک تعریف میکنه... بهم میگه درددل داری بهم بگو و این حرفا... همین آدمو گیج میکنه... تکلیفمو نمیدونم... نمیدونم این مهربونی ذاتیشه یا با من اینطوریه
2738