2737
2734

چرا آزمایش میفرستند وقتی. دوباره بخاطر  ریسک متوسط بالا میفرستند آزمایش سلفری یاژنتیک خوب یکدفعه بفرستند برای این آزمایش بهتره که اینجوری استرس نمیگیرند من الان دیروز بخاطر ریسک متوسط 1به 1100سل فری دادم الان دیوانه دارم میشم آن تی 1بود آن بی هم دیده شد هفته یازدهم رفته بودم 

من عزیزم ان تی ۱/۸ بود ان بی هم دیده شد

ازنایشم ریسک سندروم داوونم مثبت شد

ریسکمم ۱به ۳۳ بود

سلفری دادم خداروشگر خوب بود

به خاطره سنه که میفرستن ۳۹ سالمه

استرس نداشته باش سالمه جنین

من ۱۳ هفته رفتم

من عزیزم ان تی ۱/۸ بود ان بی هم دیده شد ازنایشم ریسک سندروم داوونم مثبت شد ریسکمم ۱به ۳۳ بود سلفر ...

من یازده هفته رفتم سونو آن آتی 1زدن من سی پنج سالمه تا جواب بیاد استرس داره دیوونم می‌کنه ریسک 1.1100زده ریسک متوسط نمی‌دونم عزیزم 😔😔😔😔فکرم داغونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین بارداریت 1به 33یعنی ریسک بالا استرس  نگرفتی واقعان چرا اول نمیفرستن برای ژنتیک که خیال آدم راحت بشه من سونو تو هفته یازدهم دادم یعنی درست نشون داد آن بی هم رویت شد آن تی هم یک زد 

2731
اولین بارداریت 1به 33یعنی ریسک بالا استرس  نگرفتی واقعان چرا اول نمیفرستن برای ژنتیک که خیال آد ...

عزیزم اصلن استرس نداشته باش 

ریسک شما خوبه ماله من خیلی داغون بود 

منم خیلی استرسی شدم ولی هم دکترم گفت به خاطره سنته که مثبت شده هم نت رو خوندم  

سومی بارداریمه عزیزم

نگران نباش جدیدا همه رو میفرستن سلفری بدن 

نی نیت سالمه مطمن باش

2740