2737
2734
منم فرهنگیان میخوام.. ولی اگه امسالم نشه با این شرایط جدید نمیتونم بمونم پشت. ساکن قم 

انشاالله ک دوتامونم چیزی ک میخوایم بیاریم ک شاااییدد امسال بخاطر افزایش ظرفیت ی امیدی باشه وگرنه سال دیگه از این خیلی بدتر میشه

انشاالله ک دوتامونم چیزی ک میخوایم بیاریم ک شاااییدد امسال بخاطر افزایش ظرفیت ی امیدی باشه وگرنه سال ...

انشالله سال چندمه کنکورته؟ منطقه چندی

نیـست نـشان زندگی..تا نـرسد نشـان تو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ریاضی سه تا دوتاشو مطمئنم یکیش رو نگران اصلا نزدم منطق فلسفه فکر کنم ۵یا۷تا زدم دینی و جامعه رو هم م ...

نگا اینجا میخواستم بنویسم زبان اصلا نزدم نوشتم نگران اصلا نزدم(خط اول)

2731
خب معلوم شد یه مشت بچه ریخته تو سایت  

من 19 ام همجای دنیا 18 سال سن بزرگسال محسوب میشه .نمی دونم شما چی فکر می کنین که ی سایت عمومی متعلق به خودتون می دونید 😄😄😂

لایک کردنتون مشکلی ندارم .اگه مخالف نظرم هستین  می تونین ریپلای کنید من سعی نمی کنم شما را قانع کنم و به دیدگاهتون احترام میزارم لطفا شما هم همینطور باشید .و گفتگو می کنم که با دیدگاه و زاویای دید دیگران آشنا شم.واینکه لطفا مهربون باشین چون مهربونی تنها زبانیست که تمام موجودات اون رو درک می کنن .ودر آخر می دونم که خیلی غلط تایپی دارم😂😂😂. صرف نظر از رنگ پوستت ،نژادت ،مذهب و جنسیت و موقیعت اجتماعیت من دوست دارمو  برام مهم و با ارزشی .با تشکر از تایمی که برا مطالع گذاشتین 💛

بچها من تجربیم می خوام نخونده برم .خیلی اعصابم داغونه .فارغ از نتیجه به خودتون افتخار کنید که تلاشتون رو کردید

لایک کردنتون مشکلی ندارم .اگه مخالف نظرم هستین  می تونین ریپلای کنید من سعی نمی کنم شما را قانع کنم و به دیدگاهتون احترام میزارم لطفا شما هم همینطور باشید .و گفتگو می کنم که با دیدگاه و زاویای دید دیگران آشنا شم.واینکه لطفا مهربون باشین چون مهربونی تنها زبانیست که تمام موجودات اون رو درک می کنن .ودر آخر می دونم که خیلی غلط تایپی دارم😂😂😂. صرف نظر از رنگ پوستت ،نژادت ،مذهب و جنسیت و موقیعت اجتماعیت من دوست دارمو  برام مهم و با ارزشی .با تشکر از تایمی که برا مطالع گذاشتین 💛
2738
عه خوب هیجی  من فک کردم تا ۵ ۶ هزار بردارن

م که تو کارنامه ها همچین چیزی ندیدم با ۷ .۸هزار که اصلا دعوت به مصاحبه نکردن 

شما کدوم استانی ظرفیتا چطوره؟

نیـست نـشان زندگی..تا نـرسد نشـان تو
م که تو کارنامه ها همچین چیزی ندیدم با ۷ .۸هزار که اصلا دعوت به مصاحبه نکردن  شما کدوم استانی ...

منم همشهریتم

تا ۵ هزار یکیو دیدم دراومده اموزش ابتدایی

خداکنه قم ظرفیتش بالا باشه امسال

2706