2737
2734
عنوان

شوهرم فقط ماهی یبار رابطه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 6672 بازدید | 127 پست

شکایت کنه و تو دادگاه بگه حق رو ب خاهرت میدن 

کاربری چهارممه دیگه نترکونید منو😏دیگه شماره ندارم بیام سایت☹رحم کنید به هم دیگه..وقتی یکی نظرمخالف میده زود گزارش نزنید تعلیق نکنید ..انسانم ارزوست😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره غیر خودش مادر پدرشم داره اذیت میکنن ما موندیم چ کنیم میگه وقتایی ک میتونه در حد 5 دقیقس بعدشم دی ...

خروسیه...یکی ازفایملای مااینجور بود فقط تا پنج شش ماه رابطه داشت بعدش دیگه کلا خنثی شد ولی خب این زنش باردارشد وسرزندگیش هست ولی ی دفعه باورت نمیشه خانمه که اومده بود خونه خواهرم گریه میکرد میگف خیلی سخته انگار ی تیکه گوشت اونجا افتاده میگف خودم نیازدارم ولی اون انگار ن انگار مرده

2731
بره دادگاه، حتی میتونه شناسنامه ی جدید بدون اسم اون نامرد بگیره چون مشکل ناتوانی جنسی، کلا عقد رو با ...

توی فامیلمون نزدیکشون یکی بود آقای داماد نتونسته بود بکارت رو ....تونست به قول شما شناسنامه رو هم عوض کنه ولی ایشون توانستن و خواهرشون دختر نیستن فکر نمی‌کنم بشه ...بازم باید با یه وکیل صحبت کنن

❤️
2740
خیلی حتی کولر خانوادش میگن لازم نیس داشته باشن

واااای تو این گرما خود پسرشون هلاک نمیشه؟؟ به نظرم این زندگیو کش نده بهتره پشت خواهرت باشین حمایتش کنید کمکش کنید از این زندگی خلاص بشه

چون آقامشڪل دارن وقبل ازعقدهم بیان نڪردن حق باخواهرتونہ ودادگاه بہ نفع شماست ان شاالله مشڪلتون حل شہ

ممنون الان خیلی اذیت میکنن ک رد گم کنن یعنی اگ بگم چیکار میکنن باورتون نمشه

خروسیه...یکی ازفایملای مااینجور بود فقط تا پنج شش ماه رابطه داشت بعدش دیگه کلا خنثی شد ولی خب این زن ...

اینا هم دنبال بچه ان یکسره میگن بچه بیارین خواهرم حالا ک فهمیده میخاد بهشون بگه ولی اونا خیلی آدما بدین فک نکنم قبول کنن با اینکه خودشون خبر دارن

چرا خواهرتون مسائل خصوصی زندگیش رو برا کل خانواده اش تعریف میکنه...با خود همسرش حرف بزنه مشاور ،دکتر ...

اتفاقا اینجور مواقع آدم باید به خانوادش بگه و مشورت بگیره

شوهر خواهرشم که آدم منطقی و معقولی نیست وگرنه انقدر اذیت نمیکرد و همش قهر باشه  

2706