2752
2734
بررسی های علمی اثبات کرده است که آدمی دارای نیروی شگفتی است که می تواند آثار مثبت و یا مخرب و ویرانگر به جای گذارد. دستورات برای دفع چشم زخم و دور کردن نیروهای منفی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

📖«چشم زخم» (چشم زدن و چشم خوردن) واقعیت یا خرافات؟! در مقابل «چشم زخم» چکار کنیم؟.. 🔸ﺳﻬﻞ ﺑﻦ ﺣﻨﻴﻒ ﺍﺯ ﻣﺴﻠﻤﺎﻧﺎﻥ ﻣﺨﻠﺺ ﻭ ﺍﺯ ﻳﺎﺭﺍﻥ ﺑﺎ ﺷﻬﺎﻣﺖ ﭘﻴﺎﻣﺒﺮ (ﺹ) ﻭ ﻋﻠﻲ (ﻉ) ﺑﻮﺩ، ﻭ ﺩﺭ ﻫﻤﻪ ﺟﻨﮕ‌‌ﻬﺎی ﺭﺳﻮﻝ ﺧﺪﺍ (ﺹ) ﺷﺮﻛﺘﻲ ﻓﻌﺎﻝ ﺩﺍﺷﺖ ، ﺳﻴﺮﺕ ﻧﻴﻚ ﻭ ﺻﻮﺭﺕ ﺯﻳﺒﺎﻱ ﺍﻭ ﺯﺑﺎﻧﺰﺩ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺑﺮﺍﺳﺘﻲ ﻳﻚ ﺷﺎﮔﺮﺩ ﺭﺍﺳﺘﻴﻦ ﻣﻜﺘﺐ ﻧﻮﭘﺎﻱ ﺍﺳﻠﺎﻡ ﺑﻮﺩ. ﻧﻘﻞ ﻣﻲ ﻛﻨﻨﺪ: ﻭﻱ ﺩﺭ ﻳﻜﻲ ﺍﺯ ﺟﻨﮕﻬﺎ، ﻫﻤﺮﺍﻩ ﭘﻴﺎﻣﺒﺮ (ﺹ) ﺑﻮﺩ، ﺑﻪ ﻧﻬﺮ ﺁﺑﻲ ﺭﺳﻴﺪ، ﺑﺪﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺁﻥ ﻧﻬﺮ ﺷﺴﺘﺸﻮ ﺩﺍﺩ، ﭼﻮﻥ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﺟﺴﻤﻲ ، ﺯﻳﺒﺎ ﻭ ﻗﺎﻣﺘﻲ ﻫﻤﭽﻮﻥ «ﺳﺮﻭ» ﺩﺍﺷﺖ ، ﻳﻜﻲ ﺍﺯ ﺍﻧﺼﺎﺭ ﺑﻪ ﺁﻧﺠﺎ ﺁﻣﺪ، ﺑﺎ ﺩﻳﺪﻥ ﺍﻭ، ﺍﺯ ﺯﻳﺒﺎﻳﻲ ﺁﻓﺮﻳﻨﺶ ﺩﺭ ﺷﮕﻔﺘﻲ ﻓﺮﻭ ﺭﻓﺖ ، ﻭ ﺟﻤﻠﻪ ﺍﻱ ﻛﻪ ﺣﻜﺎﻳﺖ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺷﮕﻔﺘﻲ ﻣﻲ ﻛﻨﺪ ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﺁﻭﺭﺩ ﻃﻮﻟﻲ ﻧﻜﺸﻴﺪ (ﻛﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﻧﻈﺮ ﺯﺩﻥ) ﺑﺎﻋﺚ ﺑﻴﻤﺎﺭﻱ ﺳﻬﻞ ﺑﻦ ﺣﻨﻴﻒ ﺷﺪ، ﺗﺐ ﺳﺨﺖ ﺍﻭ ﺭﺍ ﻓﺮﺍ ﮔﺮﻓﺖ ، ﻭﻱ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺣﻀﻮﺭ ﭘﻴﺎﻣﺒﺮ (ﺹ) ﺁﻭﺭﺩﻧﺪ، ﭘﻴﺎﻣﺒﺮ (ﺹ) ﭘﺲ ﺍﺯ ﺍﺣﻮﺍﻟﭙﺮﺳﻲ ، ﻓﺮﻣﻮﺩ: ﻣﺎ ﻳﻤﻨﻊ ﺍﺣﺪﻛﻢ ﺍﺫﺍ ﺭﺍﻱ ﻣﻦ ﺃ ﺧﻴﻪ ﻣﺎ ﻳﻌﺠﺒﻪ ﻓﻲ ﻧﻔﺴﻪ ﺍﻭ ﻓﻲ ﻣﺎﻟﻪ ﻓﻠﻴﺒﺮﻙ ﻋﻠﻴﻪ ، ﻓﺎﻥ ﺍﻟﻌﻴﻦ ﺣﻖ؛ «ﭼﻪ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ ﻭﻗﺘﻲ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺟﺴﻢ ﻳﺎ ﻣﺎﻝ ﺑﺮﺍﺩﺭﺗﺎﻥ ، ﭼﻴﺰ ﺟﺎﻟﺒﻲ ﻳﺎﻓﺘﻲ «ﺑﺎﺭﻙ ﺍﻟﻠّﻪ» ﺑﮕﻮﺋﻴﺪ؟ ﺯﻳﺮﺍ ﭼﺸﻢ ﺯﺧﻢ ﺣﻖ ﺍﺳﺖ.» ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﺗﺮﺗﻴﺐ ، ﺳﻔﺎﺭﺵ ﻧﻤﻮﺩ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﮔﻮﻧﻪ ﻣﻮﺍﺭﺩ، ﺑﺮﺍﻱ ﺷﺨﺺ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻈﺮ ﺩﻋﺎ ﻛﻨﻨﺪ. 🔸از امام صادق نقل شده است که: «اگر قبر ها شکافته شوند و حقایق آشکار شود، مشاهده خواهید کرد که اکثر مردگان با چشم زخم از دنیا رفته اند؛ چرا که چشم زخم واقعیت دارد!» بحار،ج۹۵،ص۱۲۷،ح۷ 🔸حنان بن سدیر روایت کرده است که امام صادق علیه السّلام فرمود: هر کس سوره‏ ی جن را بسیار تلاوت کند، هیچ وقت دچار چشم‏ زخم‏ و جادو و فریب جن نمى‏ شود، و با رسول خدا صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم خواهد بود، و خواهد گفت: پروردگارا! من جز این مقام و منزلت، چیز دیگرى نمى‏ خواهم. ترجمه ثواب الأعمال،ص۳۱۳ 🔸از حضرت امام صادق علیه السلام روایت شده است که چشم‏ زخم‏ واقعیّت دارد؛ از چشم دیگرى بر خود، ایمن مباش و هم از چشم خود بر دیگرى؛ و اگر از چشم‏ زخم‏ ترسیدى، سه بار بگو: «ما شاء الله لا حول و لا قوّة الا بالله العلیّ العظیم» و فرمود: چون یکى از شما با هیأت آراسته ‏اى از خانه بیرون مى‏ رود، به هنگام خروج معوّذتین (سوره های ناس و فلق) را بخواند که به فرمان حق آسیبى نبینید ان شاء اللَّه تعالى. مکارم الأخلاق / ترجمه میرباقرى ؛ ج‏۲؛ ص۲۶۱ 🔸محمد بن عیسى می گوید مردى درباره چشم‏ زخم‏ از حضرت امام رضا علیه السلام پرسش کرد، حضرت فرمودند: «واقعیت دارد؛ اگر گرفتار آن شدى، دست را تا مقابل صورت بالا ببر و «حمد» و «توحید» و «معوّذتین»(ناس و فلق) را بخوان و دست ها را بر پیشانى بمال که باذن خدا مفید خواهد بود.» مکارم الأخلاق/ترجمه میرباقرى؛ ج‏۲
نذر کردم تابیایی هرچه دارم مال تو. چشم های خسته ی پرانتظارم مال تو. یک دل دیوانه دارم باهزاران آرزو.آرزویم هیچ،قلب بیقرارم مال تو...
ﺳﻼﻡ ﻣﻦ اﺻﻼ اﻋﺘﻘﺎﺩ ﻧﺪاﺭﻡ ﻭاﻗﻌﺎ ﺟﺮاﺕ ﻧﺪاﺭﻡ ﺑﻪ ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﭼﺸﻢ ﺯﺧﻢ ﻣﻌﺘﻘﺪﻧﺪ ﻧﺰﺩﻳﻚ ﺑﺸﻮﻡ ﭼﻮﻥ ﻭاﻗﻌﺎ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﭼﻲ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﮕﻢ ﻫﺮ ﺣﺮﻓﻲ ﺭا ﻣﻤﻜﻨﻪ ﺗﻌﺒﻴﺮ ﺑﻪ ﭼﻴﺰ,ﺩﻳﮕﻪ اﻱ ﻛﻨﻨﺪ
امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
من یکی از نزدیکانم خیلی چشماش شور.. تا نگات کنه, براش جلب توجه کنی, میپوکی جالبه خودشون اصلا ی خار ب پاشون نمیره
خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
منم همیشه درمعرض چشم قرار دارم.مخصوصابعد از ازدواج.ولی همیشه سوره ی توحید ومیخونم بسم الله هم میگم
گر نگهدار من آن است که من میدانم***شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد ۱۱دی ۱۳۹۵ روزتولد ماهان فرشته ی زمینی منه😍😚😙👼🍼 باوجود ماهان خوشبختی من و همسرم تکمیل شده خدایا تو حافظ زندگی و عشق ماباش الهی آمین
2706