2733
2734
تو متنش چیزی ندیدم که نوشته باشه شوهرش تفریح نمیبرتش یا تفریحات دو نفره ندارن .یا درکی از زندگی مشتر ...

هفته ای یبار استخرر بااینکه با دوستات هرهفته بری ماهیگیری که مطمئنن تعطیلات اخرهفته هم هس بله درکی نداره مرد متاهل معنی نداره هرهفته با دوستاش بره اگه  همسرشم میبرد تفریح مطمئنم اسی شاکی نبود تاپیک بزنه همسر منم هفته ای دوبار استخر میره ولی اگه میشد حتمن منو همراه خودش میبرد ولی خب نمیشه اونم خیلی هفته ها من گله میکنم دیرمیای بچع خیلی اذیتم میکنه نمیره الان ۳هفته س نرفته خیلی چیزا از تاپیک مشخصه نیاز به توضیح کامل نیس

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
هفته ای یبار استخرر بااینکه با دوستات هرهفته بری ماهیگیری که مطمئنن تعطیلان اخرهفته هم هس بله درکی ن ...

ما ماشین نداریم تفریحم جایی نمیبره من تفریح نمیخام میگم دوستتو نهار نیار الانم اومد بدون دوسش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفته ای یبار استخرر بااینکه با دوستات هرهفته بری ماهیگیری که مطمئنن تعطیلات اخرهفته هم هس بله درکی ن ...

با عرض پوش و احترام .تا خود اسی نگه من قبول ندارم .....اسی یه طرفه داره میگه و به نظرم چون در جریان کامل زندگیش نیستیم نمیتونیم کامل و قاطع نظر بدیم .اینکه ایا اصلا تفریحات دو نفره دارن یا نه ؟ آیا مشکلش فقط همین ماهیگیری همسرش هست یا نه ؟ و کلی سوال دیگه که به نظرم جواب اونا میتونه ماهیت اصلی تاپیک رو مشخص کنه . 

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
2728
ما ماشین نداریم تفریحم جایی نمیبره من تفریح نمیخام میگم دوستتو نهار نیار الانم اومد بدون دوسش

بدون ماشینم میشه تفریح رف ماهم دوسه سال نداشتیم چه جالبه که تفریح نمیخوای دیگه زندگی تفریحم نباشه چی داره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
با دوتا بچه بدون ماشین سخته ترجیحم اینه تو خونه فیلم ببینم

بچه ها گناه دارن خب چن سالشونه مگه

2740