2733
2734
بله کار رو پارچه خواستی پیجشم هست بزارم 

تن ماهی جون بنظرت من اگه کارو پارچه یا مانتو تیشرت انجام بدم استقبال میشه ازم ،بعد شما اطلاعی از قیمت رنگ پارچه ندارین من فکرم اینه که نکنه رنگ بخرم هزینه کنم ولی نتیجه نده

خوشبحالت چجوری یاد گرفتی چ مهارت خفنی😍افتخار میکنم بت، 😂 شوخی کردما نارحت نشی🌺

😂نه عزیزم ناراحتی چرا🌹

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما هم بعدش ساعت ها کلی گریه میکنی بلکه اروم بشی مثل من واقعا زود رنجی درد بزرگیه کاااش ماهم پوست کل ...

دقيقا

يكي يه چيزي بهم ميگه واصلافراموش ميكنه چي گفته ولي من ساعتهابه خاطرش ناراحت ميمونم

تن ماهی جون بنظرت من اگه کارو پارچه یا مانتو تیشرت انجام بدم استقبال میشه ازم ،بعد شما اطلاعی از قیم ...

عزیزم استفبال که اگه پیج. بزنی و فالور بگیری حتما اما از بقیه کارا خبر ندارم قیمتو نمبدونم میخوای پیج یا شمارش بدم خودت بپرسی مثلا ایشون رو کفش روی کوسن مبل روی بالش نقاشی میکشن اموزش مجازی هم میدن بنطرم حتما کارت میگیره اما پیج میخواد با فالور 

2728
به نظرت میشه خیاطی و از اینترنت یادگرفت ی چیزایی  من خیلی دوست دارم منتها هزینه کلاساش واقعا گ ...

اره عزیزم تو اینستا پیج زیاد هست میتونی سوال کنی از پایه یاد میدن یانه...بعضیشونم مثل دوخت برتر الگوی مدل هارو گذاشتن

2740
بدون الگو ن عزیزم من سراغ ندارم اما پیج دوخت برتر انواع مدلا رو آموزش دادن اگ الگو اساس رو بلد باشی ...

ممنون عزیزم♥️🌷

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁