2752
2734
عنوان

خواستم یادتون بندازم شب شد 🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 31496 بازدید | 2621 پست
هرکی ک سم باشه رو از دست میدم چون برام مهم نیستن چون همه رهگذرن مث خودتون  اینجا فقط ی جای مجا ...

خدافس

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نشستم دارم می بینممم یه ادم تا چه اندازههه از چشم یه نفر میتونه سقوط ازاد داشته باشه

وقتی ک رو واقعیشو نشون بده😂😂😂

باس دست بعضیا رو بوسید ک زودتر شناخته بودن😂🤙

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
نی نی یار بحصو اول اونا شروع کردن و میتونین ی سر پیامای اونا رو هم بخونین سه نفری یکی نیست بگیرتشون

تاپیک مال استارتر هست لطفا شما بحث نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
2731
وقتی ک رو واقعیشو نشون بده😂😂😂 باس دست بعضیا رو بوسید ک زودتر شناخته بودن😂🤙

رکورد دستشه فعلا کسی انقد سقوط نکرده بود تالا🤣

√Army√... هیچ وقت شانس نبوده، همیشه خدا بوده یادت نره اینو :) ..... رفیق خنده و غمم (..) ...

استارتر تاپیک رو قفل کن تا بحث تموم بشه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
رکورد دستشه فعلا کسی انقد سقوط نکرده بود تالا🤣

اره😂😂😂😂😂😂😂😂

وای ایجونم 

تموم شدین برام

چالتون کردم همین امشب 

دیگ در حد خودم نمیبینم با ادمای مث شما ک هر روز حرفشون ی چیزه هم کلام شم اینقد رو من ریپ بزنین تا جر بخورین 

از چشم افتادین پرتتون کردم پایین 

مهم نیستم از چش کسی پرت شم همه چی به چپمه چون برام مهم نیست

هرچقد دلتون میخاد خودتونو خالی کنید 

عشقم خودت قفل کن استارتر نمیتونههه

چشم میخوام ولی نمیشه شمام قفل کنین نمی تونم بازش کنم دیگه🥲

√Army√... هیچ وقت شانس نبوده، همیشه خدا بوده یادت نره اینو :) ..... رفیق خنده و غمم (..) ...
تموم شدین برام چالتون کردم همین امشب  دیگ در حد خودم نمیبینم با ادمای مث شما ک هر روز حرفشون ...

😂😂😂😂😂

کاش میتونستی خودت قفل کنی از تراوشات ذهنش درامان بودیم😂🤙

کاش میتونستی خودت قفل کنی از تراوشات ذهنش درامان بودیم😂🤙

همووونن به قران🤣

الان قفل میکنم بعدا باز میکنم

2706