2737
2734
عنوان

بهترین کتاب هایی که در مورد فمینیسم خوندید معرفی کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 25 پست
اصن معنیشو درست میدونین ک ازش حمایت میکنین؟؟ بیشتر زنای مسلمان اصن نمیدونن چیه فک میکنن خیلی چیز خوب ...

برد خانمایی ک قبول کردن و مغزشون برده شده ک پایین تر از یک مرد هستن معلومه ک فمنیست چیز جالبی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر کتابی میخوای بخونی بخون ولی حتماااااا زنان زیرکو بخون اتفاقا بهت خییییلی کمک میکنه ک تو رابتت با ...

چه عالی از اسمش مشخصه کتاب خوبیه امروز میرم حتما میگیرمش ممنون از راهنماییتون🌹❤💋🥰

آهان اون بالا یک خانومی گفت با فمینیسم در تناقضه فکر کردم موضوعش چیز دیگست ممنون از راهنماییتو ...

من نگفتم در تناقضه

خودت بخونی میفهمی زن فمنیست تو رابطه خیلی حساب کتابی عمل نمیکنخ و طبق این کتاب پیش نمیره

بخدا دیگه بعصی وقتا از کامنت گذاشتن کاملا پشیمون میشم😬

2728
من نگفتم در تناقضه خودت بخونی میفهمی زن فمنیست تو رابطه خیلی حساب کتابی عمل نمیکنخ و طبق این کتاب پ ...

ای جان😂😂 خب همونه دیگه من متوجه منظور شما شدم فمینیستا معمولا تابع قوانین رابطه نیستن اینو تجربه بهم ثابت کرده احتمالا موقع خوندن زنان زیرک یهو کتابو ببندم و پرتش کنم دور چون حوصله جزئیات رابطه رو ندارم یعنی مهم نیست 💋❤

پس به چی به کجا پناه ببریم؟😂به مکتبی که ارزش یک زن دانشمند رو پایین تر از یک جنین پسر میدونه؟

یکم با عقلت فک کن برو درموردشون بخون ک چ هدفایی دارن چ طرز تفکری دارن در اصل حمایت از زناس ولی..😂متاسفانه کارشون خوبه ی عدم همینجور الکی الکی شروع میکنن حمایت کردنش

برد خانمایی ک قبول کردن و مغزشون برده شده ک پایین تر از یک مرد هستن معلومه ک فمنیست چیز جالبی نیست

دقیقا نه زن بالاتر از مرده نه مرد از زن اینا هدفاشون یچیزای دیگه ایه اصن وقتی میخوندمشون برگام میریخت

2740
(ظاهرا اینه)

عزیز دلم نمیدونم شما دقیقا چه مقاله ای رو خوندی اما مقاله هایی که من خوندم اکثرا درباره برابری بود بعضیا مرد ستیزی انجام میدن و میگن فمینیست من خودم فمینیسم نیستم ولی کسایی که میگن فمینیست مرد ستیزیه دارن اشتباه می کنن این دو کتابی که بهتون میگم رو بخونین شایدم نظرتون عوض شد یکی ما همه باید فمینیست باشیم و یکی مانیفست یک فمینیست من حدودا یه هفته میشه که دارم روی بحث فمینیست کار میکنم و دربارش میخونم من نمیدونم شما دارین درباره چه هدفی حرف میزنین ولی معنی اصلی فمینیست یعنی حمایت از حقوق زن و برابری مرد و زن کسانی که به ظاهر میگن ما فمینیسم هستیم هدفشون خراب کردنه هیچ جای فمینیسم بودن نگفته که مرد ستیز باشین در اصل داره حمایت میکنه از برابری حتما این دو کتاب رو مطالعه کنین این دو کتاب معنی کامل فمینیست رو نشون میده 💕

من نمیگم فمینیسم هستم ولی قران درباره برابری زن و مرد گفته فمینیسم نیستم چون بعضیا خرابش کردن ولی بستگی داره شما معنی فمینیست رو چه ببینی درستش که میشه برابری یا غلط که میشه مرد ستیزی 

قران درباره حقوق برابر زن و مرد گفته و من هم از همین حرف هایی که قران گفته حمایت میکنم

هم زن و هم مرد از خاک ساخته شدند و افریننده اونا یکیه پس دلیلی نداره مرد از زن بالاتر باشه یا برعکس🤝❤