2733
2739

من اومدم خونه دیدم خیلی کم شده اخه یه ظرف شیشه ای بزرگ بود پر بادمجون شکم پر ما کلا ۵ تا دونه نخوردیم ازش،چندبار هی مادر شوهرم زنگ میزد از اون ترشی بادمجونا داری هی میفرستادم تا امروز ک اومدم دیدم یه دونه مونده کلا!من چند روز خونه نبودم امشب اومدم دیدم ظرف ترشی خالیه چون تو چشمه،فکر کردم شوهرم خالی خورده چون خیلی دوس داره،بش گفتم از گشنگی ترشی خوردی؟گفت اره از کجا فهمیدی گفتم عزیزم من حواسم ب همه چی هست

بعد اومدم تو اشپزخونه خواستم ظرفای مادرشوهرم ک پیشم بود بدم ببره براش،دیدم کاسه بزرگه نیست،فهمیدم واسشون تو اون ظرف ترشی برده

الان نمیدونم ب روش بیارم دروغشو؟من مشکلی ندارم ک بگه بردم واسه مامانم اینا،مشکلم خر فرض کردنمه ک میگه اره خوردم،خب مث ادم بگه بردم واسشون،خیلی بدم میاد از این کاراش،از این دروغا زیاد میگه همه رو هم میفهمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ولش کن 

با هم ظرفارو‌ که بردین ،به مادر شوهرت بگو ظرف من اینجاست؟

اونموقه دروغشم رو‌میشه 😐

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
2740

پس معلوم شد ترشی بادمجون ها رو کی به سرقت میبرده 🤣

دارم تصور میکنم شوهرت زیر پیرهنش گذاشته کاسه رو بدو بدو برده داده اومده عادی نشسته رو مبل اینجوری  

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

این مادره هنرش چیه نمیتونه یه ترشی بادمجون درست کنه هی گدایی نکنه 

توام از اول یه ظرف پر میدادی ببره میگفتی سهمتون که دیگه نخوان یه دونه یه دونه چیه میدادی 

ن بگو ظرف بررگه چی شد از ترشی نگو 

بیخیال بابا ترشیه دیگه عه😐

موضوع ترشی نیست 

بحث دروغ گفتنه

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
2706