2752
2734
عنوان

دور همی آرمی ها😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 168 پست
بیو نمیدییی؟ 😐💔 مردم از فضولی

صص خل خودمی😂😂

زهرا هستم ۱۹ ساله از مازندران زیبا کافی نبود؟؟😂

حال شما بیو بده🫂

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
صص خل خودمی😂😂 زهرا هستم ۱۹ ساله از مازندران زیبا کافی نبود؟؟😂 حال شما بیو بده🫂

هعع خودتی

فک کنم بعضیا بام قهر بودن بلاکمم کرده بودن

چ‍‌ق‍‌د ن‍‌ی‍‌از دارم ی‍‌ک‍‌ی از س‍‌ک‍‌و‍‌ت‍‌م ب‍‌ف‍‌ه‍‌م‍ہ چہ م‍‌رگ‍‌م‍ہ و ف‍‌ق‍‌ط ب‍‌غ‍‌ل‍‌م ک‍‌ن‍ہ . . ! :)️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هعع خودتی فک کنم بعضیا بام قهر بودن بلاکمم کرده بودن

تقصیر خودت بود😐😐😐

تو گفتی دلت نمیخواد حرف بزنی باهام قهری خببب من واسه چی باید با همشهریم قهر کنم؟😂🫂🫂🫂 

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
2731
تقصیر خودت بود😐😐😐 تو گفتی دلت نمیخواد حرف بزنی باهام قهری خببب من واسه چی باید با همشهریم قهر کن ...

هعق انگاری کسی از تهران نیس😐🥲🚶🏻‍♀️

کیدرامراعظم‌سایت‌می‌باشم🗿🤌🏻!-<Entj>
تقصیر خودت بود😐😐😐 تو گفتی دلت نمیخواد حرف بزنی باهام قهری خببب من واسه چی باید با همشهریم قهر کن ...

😐😐😐من گفتمم؟؟؟؟ 

چ‍‌ق‍‌د ن‍‌ی‍‌از دارم ی‍‌ک‍‌ی از س‍‌ک‍‌و‍‌ت‍‌م ب‍‌ف‍‌ه‍‌م‍ہ چہ م‍‌رگ‍‌م‍ہ و ف‍‌ق‍‌ط ب‍‌غ‍‌ل‍‌م ک‍‌ن‍ہ . . ! :)️
هعق انگاری کسی از تهران نیس😐🥲🚶🏻‍♀️

چرا اتفاقا من ارمی های زیادی دبدم اهل تهران بودن حیف اسماشونو یادم نیس😔😂💔

😐😐😐من گفتمم؟؟؟؟ 

آرههه  غلط املایی داشتی بجای اینکه بگی پشمام گفتی پشمتم منم گفتم پشممی؟؟😂😂

تو ام گفتی انگار دلقکشم باهات حرف نمیزنم میفهمیی؟؟😐😐

دقیقا همینو گفتی برو پی وی چک کن😐

اقا اجازه هست منم بیام؟ عاشق بلک پینکم 😐😂 

بفرما😍

آرههه  غلط املایی داشتی بجای اینکه بگی پشمام گفتی پشمتم منم گفتم پشممی؟؟😂😂 تو ام گفتی انگار ...

واتساپم و پاک کردم پاک شده پیاما ولی ایااا این دلیل خوبی برای بلاک کردنه هاااا؟؟؟؟؟ 

2706