2752
2734
عنوان

مامانایی که تجربه پوشک گرفتن دارن بیاین دارم رد میدم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما گفتی فرشی ک بچه روش جیش کرده خشک به پاک حساب میشه من منطورم این بود اگه پای خیس به اون قسمت نجا ...

بنظر من خودتونو اذیت نکنید دوست عزیز،فهم مسئله براشون سخت تر ازون چیزیه ک بتونید با دهها پست متوجهشون کنید!!!

ممکنه این روزای منم بگذرن یعنی😕به نظرتون دیگه پوشکش نکنم؟

نکن فقط زود به زود ببرش دسشویی دعواشم نکن من چند بار دعواش کردم شدید خودم مثل چی پشیمون شدم.یاد میگیره کم کم منم میگفتم من نمیتونم یاد نمیگیره ولی خیلی یدفعه‌ای شد که دیگه یاد گرفت جیششو نگهداره  بازم اولاش جیش میکرد ولی هرروز کمتر شد تا که دیگه یاد گرفت.وقتایی هم که میگفت حیش دارم حتی الکی میگفت من میبردمش میگفتم اگه نبرم همونم دیگه نمیگه تا تشویقش کردم گفتم تو شلوارت جیش نکنی بیای دسشویی با بابا میریم برات شورت میخریم هر بار میرفت دسشویی می‌گفت شورت میخری میگفتم اگه تو شلوارت جیش نکنی آره اگه هم جیش میکرد میگفتم نمیخرم تاا یه هفته که دیگه بعد جیش نمیکرد و براش شورت خریدم و خوشحاال بود.

2731

سلام عزیزم خوبی

من تو یکی از تاپیک ها دیدم شما گفتع بودید از یه کرم دست ساز استفادع میکنید

میخام بدونم چه تغیری کردید سفید شدید؟ بازگشت داشت عوارض چی؟ خاهششششش میکنم جوابمو بدید دارم از ناراحتی دق میکنم😔

به سمت بیکران‌و فراتر از آن✨                                                   زنانی که پای دویدنشان را بریده اند دخترانی به دنیا می اوردند که بالی برای پرواز دارند🧚🏼‍♀️                                                             غروب های زیبا ...نیازمند اسمان های ابری هستند🪐🌤                   به زودی میام تاپیک موفقیتامو‌‌میزنم🌈
سلام عزیزم خوبی من تو یکی از تاپیک ها دیدم شما گفتع بودید از یه کرم دست ساز استفادع میکنید میخام ب ...

سلام گلم آره تا زمانی که استفاده میکنی خوبه قطع کنی یکی دوماه بعد صورتت میشه مثل قبل کرم به نظرم هیچی بهتر از رفتن پیش متخصص پوست نیست

برلی از پوشک گرفتن زمانی باید اقدام کنین که مغز بچه فرمان بده برای احساس ادرار یا مدفوع داشتن وقتی زمانش برسه دیگه خود بچه تمایلی به پوشک شدن نداره بنابراین نه خودتونو اذیت کنین نه بچرو این زمانم برای هر بچه ای متفاوته اما نرمالش بین دو سال و چهار ماهگی تا نهایتا ۳ سالگی