2752
2734

از ۵ سالگی که مادرم فوت کرد بابام ازدواج کرد خواهر کوچیکم تو یه اتفاق خفه شد و برادرم دچار یه معلولیت شد و همینجور سالها و سالها گذشت با کلی مشکلات جور واجور هیج وقت زندگی خوبی نداشتم سالها قرص افسردگی و جلوگیری از خودکشی خوردم تازه داشتم خودمو تو زندگی پیدا میکردم که خیلی اتفاقی عاشق شدم رابطمون اوایل خیلی خوب بود اما کم کم عوض شد عذابم داد خیانت کرد ترکم کرد هنوزم دوستش دارم هنوزم میمیرم براش ۱۴ کیلو وزن کم کردم ۲ماهه موهای سرم ریخته ویران شدم تروخدا دعا کنید برگرده دیگه تحمل این همه عذابو ندارم...

بهت خیانت کرده 

بازم دعا کنیم برگرده

🧐😔

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوستش دارم وابسته ام

دوست بودین؟ 

مطمینی

اونم دوستت داره؟ 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 
دوست بودیم اگه دوستم داشت که خیانت نمیکرد

اگر خدا یک جا میخاد بهت کمک کنه اینجاست خودت نمیخوای 

بعد هم میگی چرا خدا فلان و..... 

از خدا از ته دل بگو بهت صبر بده 

اون آدم برا شما شوهر که هیچ حتی دوست خوب هم نمیشه 

ببخشید اگه تند حرف زدم 💚

برا آرامشت حمد میخونم

این روز ها سخت میگذره برات اما میگذره... 

چه دعاهایی هست؟

خیلی زیادن 

دعای نفرت 

دعای سردی 

فراموشی و.... 

یکیش آیه ۲۷ سوره ابراهیم بود اگر درست بگم ۷ بار میخونی سر در گریبان فوت می‌کنی سمت قلبت حتما از عدد آیه مطمئن شو چون من دقیق خاطرم نیست 

2706