2737
2739

سلام دوستان ی سوال داشتم ازمون استخدام اموزش پرورش امسال با مدرک کارشناسی بود؟؟اگه کسی دانشجوی دکتری باشه و شرکت کنه  و قبول بشه چی میشه؟؟؟خب باید حتما اخرین مدرکش کارشناسی میبود؟؟

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکترا داشته باشی امتیاز بیشتری بهت میدن

تو مصاحبه؟؟؟این الان استرس داره که مدرک کارشناسی میخواستن و من با اینکه دکتری هستم شرکت کردم و اینکه نکنه تو مصاحبه بندازن

تو مصاحبه؟؟؟این الان استرس داره که مدرک کارشناسی میخواستن و من با اینکه دکتری هستم شرکت کردم و اینکه ...

وا..نه بابا خیالش راحت باشه اتفاقا هم شانس قبولیش اینجا زیاد تر  میشه هم چون قراره ۳۵۰۰ تا دکتر معلم جذب دانشگاه فرهنگیان کنن شانس اینو داره بره تو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان

وا..نه بابا خیالش راحت باشه اتفاقا هم شانس قبولیش اینجا زیاد تر  میشه هم چون قراره ۳۵۰۰ تا دکتر ...

ببخشید هنراموز چه فرقی با دبیری داره؟یعنی چجوریاست👀

2740
هنر اموز تو هنرستان تدریس میکنه ، دبیر تو دبیرستان

ببخشید ی سوال دیگه هم ممنون میشم جواب بدید و تجربیاتتون در اختیارم بزارید اگه پیج اینستا داشته باشه هرچند کاری اون و ببنده؟یا مثلا تلگرام و واتساب عکسص و برداره؟داشتن فضای مجازی نمره منفی حساب میشه؟؟و اینکه تحقیقات میدانی از در و همسایه هم میکنن؟؟یا نه فقط نفرات معرفی شده بسنده میکنن؟یا اگه مثلا دوست پسر و اینا داشته باشه اونا رو میفهمن؟؟؟اگه آره از کجا؟

ببخشید ی سوال دیگه هم ممنون میشم جواب بدید و تجربیاتتون در اختیارم بزارید اگه پیج اینستا داشته باشه ...

نه بابا نگران پیج و اینستاو.. نباشین اتفاقا معمولا میپرسن تو مجازی هستید؟ اینستاگرام دارید ؟ کی رو فالو میکنید؟ اینارو از خودم پرسیدن شمام بگید دارم و پیج اشناها یا مثلا پیج رهبری( چون خود رهبرم پیج رسمی داره) و یا سیاست مدار ها رو دارم نمیان چک کنن اینارو و ببین تو مجازی با کیا در ارتباط بودی ولی خب شما یه پیج بزن اینارو فالو کن. درمورد تحقیق میدانی بله میان از اونایی ک خودتون معرفی کردین و در همسایه میپرسن. راجب دوسپسر اگه گفتن بگو ندارم و نداشتم  نهایتش بگو یه نفر بود خواستگاری کرد شرایطمون به هم نخورد و نشد. ولی کلا تو کلمه ی دوسپسر رو نگو که بدجور کارت خراب میشه. اگه تو تحقیق کسی پشت سرت بد حرف زد نگران نباش به خودت زنگ میزنن میگن راست گفته یا دروغ 

نه بابا نگران پیج و اینستاو.. نباشین اتفاقا معمولا میپرسن تو مجازی هستید؟ اینستاگرام دارید ؟ کی رو ف ...

خیلی ممنونم پس کاری با عکس پروفایل و اینا ندارن من خودم کلا شرکت نکردم همکارم شرکت کرده و قبول شده ولی از وقتی قبول شده بیچاره بد جور استرس داره چون با ادمهای خیلی زیادی در ارتباط بوده البته کلامی و بیشترشم مجازی بوده میترسه لو بره،امروز کلا زده همه چیز و غیرفعال کرده میگه میترسم برن تو پی ویم و پیامایی که دادن و پیدا کنن امار دوست پسرام دربیاد گفتم امکان نداره کسی بتونه پی ویت دسترسی داشته باشه ولی خب استرس داشت گفتم سوال کنم ازتون و جوابتون رو بهش نشون بدم بلکه اروم قرار بگیره😂ی استخدامی دیگه حالا زیاد فرقیم نداره قبول بشه نشه چون شهرستانم هست رفت و امدش همین با حقوق سرماهش برابری میکنه فکر کنم...