2733
2734

حالم خیلی بدسده 

دیگه در حد مرگ درد میکشم 

ببخشید : بیزون زدگی از هرطرف دارم بعد الان ی بیرون زدگیه جدید داره شکل میگیره ک متحرکه میاد بیزون و باز میره داخل 

داره روانیم میکنه دردش 

کسی تجربه عمل داره کمکم کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو ماه مبارک مامانم یه عمل دیگه داشتن هم تختیشون مشکل شما رو داشتن عمل کرده بود ماشاءالله حالش خیلییی خوب بود انگار نه انگار اون روز عمل کرده اون بنده خدا که هیچ دردی نداشت شاید هم اثر داروهایی بوده که بهش دادن 

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید
برای من درد نداره دکترمم گفت مشکلی ایجاد نمیکنه فقط لینکه هزینه عملش چنده ؟من شنیدم سرپاییه درست ...

نمیدونم عزیزم نه بیهوشی کامل از منو گفت کامل بیهوشت میکنیم

فکر کنم نزدیک ۵ /۴تومن

2740
اون بیرون زدگی رو شاید دکتر بتونه بدون جراحی بفرسته داخل روش خاصی داره ... با دکترا مشورت کن

مطمعنی. تاحلا نشنیدم جز جراحی بره داخل

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      
نمیدونم عزیزم نه بیهوشی کامل از منو گفت کامل بیهوشت میکنیم فکر کنم نزدیک ۵ /۴تومن

اوووووف ولش کن بابا حالا مثلا اگه عمل نکنی چی میشه

من که کاریش ندارم

تا بهم کاری نداشتهدباشه

بیا نجنگیده نبازیم ..........خب؟  
آره،برا من بیرون زدگی داشت دکتر که همکارمه گفت میفرستمش داخل البته من نرفتم خجالت کشیدم آقاس ،گفتم ن ...

عع چ جالی نمیدونی این کاریک مخاس انجام بده چی میگن بهش

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      
عع چ جالی نمیدونی این کاریک مخاس انجام بده چی میگن بهش

نه نمیدونم،لیدوکائین اینا گفت بخر بیار خریدم نرفتم 

روش های دیگه هم هست مثل اسکلروتراپی،یه ماده ای میزنم که که کم کم اون برآمدگی ها ورگ های متسع شده کوچیک میشن و رفع میشه 

نه نمیدونم،لیدوکائین اینا گفت بخر بیار خریدم نرفتم  روش های دیگه هم هست مثل اسکلروتراپی،یه ماد ...

مرسی از توضیحت خوشگلم

2706