2733
2739
عنوان

بيبي چك زود زدم؟

234 بازدید | 32 پست

سلام دوستان ٣خرداد اولين روز پريم بود٢٣ خرداد سونو شدم گف تخمك ازاد كردي همون شب به دستور دكتر رابطه داشتيم.امروز صب بيبيم منفي بود.پري نامنظم از ٣٠ تا ٤٠ روزه دوتا سقطم داشتم. هنوز اميدوار باشم برم ازمايش يا نه

فقط اينو ميدونم تا خدا نخواد نميشه.🌹🙏🏻بعد از دوتا سقط سومين بچم با سركلاژ تو شكممه خدايا خودت سالم نگهش دار🙏🏻😭يه صلوات براش بفرستيد لطفا🌹

hcg تزریق کردی؟

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
hcg تزریق کردی؟

نه بابا طبيعي رفته بودم چكاب شانسي ٣ ماه بعد سقط يهو دكتر گف تخمك ازاد كردي

فقط اينو ميدونم تا خدا نخواد نميشه.🌹🙏🏻بعد از دوتا سقط سومين بچم با سركلاژ تو شكممه خدايا خودت سالم نگهش دار🙏🏻😭يه صلوات براش بفرستيد لطفا🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ينفر يني تحربه نداره ؟ هرچي ميزارم ينفر ج نميده

2731
نه بابا طبيعي رفته بودم چكاب شانسي ٣ ماه بعد سقط يهو دكتر گف تخمك ازاد كردي

خب اگه آزاد شده تا ۲۴ساعت زنده میمونه 

احتمالا دیر اقدام کردین 

انشاالله که باردار میشی عزیزم 

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉

بيبي چك كسي نزاشته يني؟ تجربه هيشكي تو سايت نداره يني

خب اگه آزاد شده تا ۲۴ساعت زنده میمونه  احتمالا دیر اقدام کردین  انشاالله که باردار میشی ...

ازاد شده بود ديگه دكتر گف امشب رابطه داشته باش احتمال زياددباردار ميشي اما بببيام منفيه

2740
منم بی بی چک زده بودم هاله داش یه هفته پیش الان ترشحات قهوای دارم همراه با خون خیلی کم موقع ادرار می ...

حتمن در حال سقط شدنه

وااا نگو اینجوریییی😭بگو شاید از لانه گزینیه

اخه لك لانه گزيني فكنم مال قبل از مثبت شدن بيبي چكه. 

برو بتا بده احتمالا اگر سالم باشه بايد استراحت مطلق باشي و شياف بزاري

سلام دوستان اگر ۱۰روز بعد اقدام بی بی چک بزارم جواب غلط میگیرم؟یک هفته هم مونده به پریودم

ن نزار عين من استرس ميگيري، بزا موعدت رد شه بعد

ن نزار عين من استرس ميگيري، بزا موعدت رد شه بعد

اخه یک هفته مونده به موعدم.خبلی طولانیه

اصلا نمیدونم چرااینجوری شدم که صبرندارم اصن دوست دارم زودتربفهمم

شما علائمت چیه دقیقا؟

اخه یک هفته مونده به موعدم.خبلی طولانیه اصلا نمیدونم چرااینجوری شدم که صبرندارم اصن دوست دارم زودتر ...

منم همينطور خيلي استرس داره. من ٣ خرداد پريم بود ٢٣ خرداد تخمك گذاري كه رابطه داشتم همجنان ك منفيه . برا من فك نكنم باشه علايمم كمردرد فقط 

2706