2733
2734
عنوان

تجربیات شیرین پس از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1096810 بازدید | 40118 پست
سلام دوستان منم به خاطر توقف رشد باردارچی تو هفته۵ اخرشم لکه بینی وخونریزی سقط کردم ار امروز خونریزیم بیشتر شده چقدر باید لخته دفع شه تا کامل از رحم خارج بشه تروا بگین
همسرم عشقم.نورچشمم.سلطان قلبم باصداقت.بی نهایت.تاقیامت دوستت دارم.سیاجونم تو همه ی زندگیمی.ماه 6اقدام روز3پری *خدایا واسه همه چی ازت ممنونم مهربانترینم میخوام طعم مادرشدنو بچشم *
کسی مثل من بوده که تو هفته۵ بارداریش توقف کنه من بعد ۲سال با ۲۵کیلو وزن کم کردن باردار شدم که اینجوری شد کسی میدونه مشکلم چی بوده
همسرم عشقم.نورچشمم.سلطان قلبم باصداقت.بی نهایت.تاقیامت دوستت دارم.سیاجونم تو همه ی زندگیمی.ماه 6اقدام روز3پری *خدایا واسه همه چی ازت ممنونم مهربانترینم میخوام طعم مادرشدنو بچشم *

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازم میام سر میزنم چرا کسی نیست
2731
سلام خانومای گل تازه وارد اول به همتون تسلیت میکم بابت سقطهاتون بعد میحوام بگم ترووووووووخدا اصلا خودتونو اذیت نکنین خدا به وقتش به همتون نی نی سالم میده اینجا یه زمانی پر بود از سقطی ها یکی دوتا سه تا ....هممون سقط کرده بودیم نامید بودیم باردار نمیشدیم یا میشدیم میفتاد انقد در حق هم دعا میکردیم وقتی یکی باردار میشد خبرشو میشنیدیم اول او همه ذوق میکردیم ولی در کنارش غصه میخوردیم که چرا نوبت ما نمبشه روزها شد ماه و ماه ها شد سال الان شاید بشه بگم 90 درصدمون بچه داریم هممون غصه اون روزایی رو میخوریم که الگی جونی و لحظه های ناب دو نفره بودن رو جاش رو به استرس و ناراحتی غصه و فکرای بد دادیم از زندگیتون لذت بببرین که بچه بیاد دیگه نمیشه پس دادش بخورین بپوشین بگردین بخوابین سفر و بیرون برین خیلی خیلی خیلی کارایی که دوس دارین انجام بدین حتی دبلیو سی میرین برا خودتون یه یه ریعی راحت بشینین و فکر کنین باور کنین نی نی تون پیش خداس و به وقتش میاد و وقتی بیاد همه اینا که گفتم خاطره میشه دیگه راحتی تموم میشه در واقع چیزی بنام من وجود نخواهد داشت خودتونو به گل تا یه مدت طولانی باید فراموشی سپرین نمیگم بچه بده اتفاقا شیرین تر از مادر شدن تو دنیا نیس میکم خودتونو ازار ندین سر چیزی که مطمنا در اینده ای نه چندان دور بهش خواهید رسید و یادحرفای ممن میفتین حتی همین اقداماتش شیرینه روزای انتظار تلخ الان در اینده میشه قشنگترین خاطره هاتون... من همیشه برای همه منتظرا دعا میکنم چون خودم دردشو کشیدم ولی رک بگم اصن فکر نمیکردم مادر بشم که خداروشکر الان پسرم 13 ماهش پر میشه میره تو 14 ماه... همه دوستان اینجا الان بچه هاشون بین 2ماه تا 3 سال هستن تقریبا دو سه تا باردار داریم و دو نفر منتظر فک کنین ما دست کم 30 نفر بودیم اینارو میکم که امیدتونو بدست بیارین و در کنار اقدامات به فکز شادی و تفریحتونم باشید
سلام من برگشتم دلم براتون تنگ شذه بود.من همون شقایق1367 سابقم که الان مامان یه آقا پسر خوشگل به اسم محمدصدرا هستم خدایا شکرت .....
به به سلام شقایق جون با با چه عجب خوشحالم که اومدی از خودت خبر دادی اینجا مدتها بود دیگه سوت وکور شده بود همه بچه دار شدن وسرشون شلوغ شد دیگه نتونستن بیان از جمله خودت من هنوز توی اقدامم اما هر دفعه به یه مشکل بر میخورم شقایق جان متنت واقعا شادم کرد .ممنون از تجدید روحیه ای که بهم دادی الان دیگه حتما آقا محمد صدرات بدو بدو میکنه پارسال وقتی بعد سقطم وارد این گروه شدم تازه دنیا اومده بود از طرف من ببوسش راست میگی تو این یه سال بیشتر بچه ها باردار شدن و بچه هاشون دنیا اومد تقریبا همه جز یکی دونفر مثل من که کیست و انگل گربه کارم رو عقب انداخت متنت شقایق جون بهم خیلی روحیه داد ممنونم ازت
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
نارین جان متاسفم من نمیدونم راستش منم سه تا سقط داشتم ولیب پوچ نبوده اما اون موقعی که وارد این گروه شدم داشتیم کسی رو که سه تا بارداری پوچ داشت واون موقع تازه بچش دنیا اومده بود تو این گروه اون چیزی که من دیدم بچه ها بیشتر از خدا درمونشون رو گرفتن تا پزشک در واقع پزشک کمکشون میکرد تا خدا چی بخاد وکی ولی به وقتش نوبت من و تو هم میشه
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام دوستای گلم امیدوارم حال همگی خوب باشه همیشه واسه هرکی که هنوزماررنشده دعامیکنم چون واقعا حس ناب وقشنگیه امیدتونوازدست ندین چون بقول شقایق ماهم فکرنمیکردیم روزی مادربشیم ولی خدا این سعادتوبهمون داد طاهای من تازه رفته توهشت ماه به امید خدا وروز بروز شیرینتروالبته وروجوترررر میشه
سلام بچه ها شقایق جون خوشحالم که الان پسر گلت پیشته - من ابان 92 که سقط کردم و اومدم اینجا ، شما و آنا جون اولین نفراتی بودین که من دریابیدین- هنوز تا الان نوبتم نشده که باردار شم و این ماه میخوام برم واسه آی یوآی- ولی پیامت خیلی بهم انرژی داد - انشالله همیشه همراه با پسرت سلامت و خوش باشی عزیزم - واسه ما اقدامیها هم دعا کنید لطفاً
خدایا نگویم دستم بگیر ،عمریست گرفته ای ،مبادا رها کنی
بچه ها غصه نخورید اصلا اینجا پر بود از مامانای بچه سقط کرده الان که می بینید کم پیدا شدن همشون سرشون به نی نی هاشون گرمه