2733
2734
عنوان

تجربیات شیرین پس از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1096810 بازدید | 40118 پست
سلام به هستی جون و آواناز جون... ماشاالله به دختر زیباتون هستی خانوم خیلی تبریک میگم .. واسه منم دعا کنین♡ آواناز خانوم شما هم الهی زایمان راحتی داشته باشید .. خواهش میکنم ازتون قبل از رفتن برای زایمان حتما برای من دعا کنین.. آخه بهترین زمان همون موقع است♡ ممنون
♡خداوندا مرا آن ده که آن به♡
هنوز نتونستم سرگذشت شما بعد از سقط و موفقیتتون توی باردار شدنتون رو پیدا کنم و بخونم.. اگه بازم سر زدید میشه برام بنویسید تا یکم امیدوارتر بشم؟ من یک پریود بعد از سقط اجازه گرفتم از دکتر واسه اقدام... و حالا که هنوز یک ماه مونده فقط توکلم به خداست... اسم اصلی من آفتاب بوده.. ممنون میشم ♡♡

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام خوشگلا هستی جونم هزار ماشاالله چه خوشگله بهار خانوم عزیز دل خاله چه عروسکیه بوس هزارتا
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد مادر مهربانم)برای شادی روح مامان خوشگلم " صلوات "
سلام افتاب جان به خدا امید داشته باش ومطمعن باش بزودی مامان میشی شعاراین تایپیکم همینه خدا باماست،من اولین حاملگیم توهفته هفت منجربه سقط خودبخودی وخونریزی واتمام سقط شد بعد ازاون دوماه پریودنشدم وبعد از اولین پریودیم باز اقدام کردیم یه شب درمیون نزدیکی داشتیم وداروی خاصی مصرف نکردم جز فولیک اسید که بنظرم خیلی موثره ازدوسه ماه قبل حاملگی مصرف کنی خلاصه بعد ازیه هفته تاخیر بیبیم مثبت شد با بتای138که دکتر گفت کمه اما من امید داشتم این سری بچنو نگه میداره خدا بعد یه هفته ازوتکرارکردم بتام نزدیک2000بوددرطول این نه ماه استرسهای زیادی ادم متحمل میشه چه لحظه دیدن قلب بچه چه از غربالگری یا سونو ان تی یا کم تکون خوردناش یا جاییت دردبگیره یا ترس زایمان زودرس و...غافل ازاینکه خدا اگه گفته موجودباش پس میشود والان بسلامتی منتظردردزایمانم که زودترطاهاموبغل بگیرم که شک ندارم اینجاهم خداباهامه ورهام نمیکنه وزایمان خوبی روپیش روم گذاشته
2731
آوا چطوری هنوز زایش نکردی من سر کارم
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد مادر مهربانم)برای شادی روح مامان خوشگلم " صلوات "
ممنونم از لطف و انرژی مثبت شما آوا جون♡♡ وقتی پیامتو خوندم اشک تو چشام جمع شد... راست میگی.. اصلا وقتی تو که الان مامان هستی اینارو میگی من حتم دارم درسته.. خواهش میکنم قبل از رفتنت برای زایمان چه طبیعی چه سزارین یاد من باش و از ته دل مهربونت که حالا حامل یه فرشته معصومه، منو دعا کن.. شنیدم اون زمان بیشتر مستجاب میشه.. هر آرزوی دیگه ای هم که داری اونموقع از خدای مهربون بخواه♡♡ بازم ممنون
اواناز جون منم شک ندارم زایمان خوبی رو خواهی داشت.. همه انرژی های مثبت عالم پیشکشت باشه تا بعد از زایمان راحت در آسایش کامل پسر گلتو در آغوش بکشی♡♡ الهی آمین راستی توی یک سایت امروز خوندم که متخصص زنان انگلیسی معتقد بود که اصلا نیازی به انتظار بعد از سقط برای اقدام دوباره نیست و بعد از اولین پریود میشه اقدام کرد البته به شرط آمادگی روحی زن و مرد و اعتقاد داشت که توی ایران ده مورد بسیار مهم داره بصورت کاملا غلط در مسایل بارداری اجرا میشه که یکیش نگرانی کاذب از اقدام بعد ازسقطه تازه با کورتاژ چه برسه به سقط طبیعی که ما داشتیم!!! ....خلاصه خیالم راحتتر شد.. منم فقط امیدم به خداست و میدونم خیلی مهربونه و تو این جریان معصومانه مادر شدن ماها حمایتمون خواهد کرد♡♡♡♡ خداوندا مرا آن ده که به♡♡
عزیزم منو آوا تقریبن شرایط همو داشتیم دقیقن ماه بعد آوا من باردار شدم خدارو شکر و دوتایی هی بهم روحیه میدادیم روزای سختی بودد اما خدارو شکر با همه اودن درگیریها داره بسلامتی تموم میشه تو هم توکل بخدا کن و با روحیه خوب اقدام کن البته قبلش خودتو شوهرتو تقویت کن چون باید قوی باشین وگرنه نمیمونه
با امید به خدا انساالله تو و همه منتظرا بزودی خوش خبرین ما هم قابل باشیم همش دعا گوییم بوس
سمین جون ممنون لطفت♡ خدا رو شکر الهی زایمان خوب و راحتی داشته باشی و نی نی زیبا و معصومتو بغل کنی♡ چشم حتما.. من و شوهرم داریم تقویت میکنیم با چیزهای مقوی و گرمیجات و... دکتر به من قرص پروژسترون داده تا حامی جنینم بشه بعد از اقدام که باید از 14 قاعدگی بخورم.. به شما هم چنین چیزهایی داده شد؟؟ اسیدفولیک 5هم از بعد از سقط میخورم.. فارماتون و ویتامین ای هم همینطور.. اختیار دارید دعای شما بسیار مفید و کارسازه♡♡ بازم ممنون بوووووس
افتاب جان چشم حتما اگه قابل باشم دعاگوت هستم فعلا که دردام شروع نشده هفته جدیدبایدبرم دکترببینم نظرش چیه،واقعا انرژی مثبت تاثیرگزاره یه چی بگم باورت نمیشه روزی که قراربود بتاموتکرارکنم ببینم چندبرابرشده یانه کلی تونمازگریه کردم بخداگفتم من این سری بهت اعتمادکامل دارم که بچمونگه میداری فقط توبگوباش کاری به حرف هیچکی حتی دکترندارم همونموقع قرانوباز کردم رسیدم به این ایه که فبشرناه بغلام علیم واورا به پسری دانا بشارت دادیم اصلا یه حال عجیبی پیداکردم گفتم خدایا غیرازاینکه بهم گفتی بچه میمونه جنسیتشوهم بهم گفتی خدایاشکرت و واقعا دلم اروم شد شوهرم تماس گرفت وگفت جواب بتاروبرداشتمو 1868شده خوبه؟گفتم اره هرچندقبل ازبگی خودم دلم قرص شد که همه چی خوبه واینطور شد که نه ماه خداکموم کرد وانشاالله ازدعای شمادوستان وقت زایمان هم خودش مراقب من وپسرمه امین یا الله
وای آوا جون منم خیلی نماز خوندن و قرآن باز کردنو دوست دارم.. وقتی سقط کردم این معنی برام اومد که صبر پیشه کن تا خدا بهترینها رو برات ایجاد کنه و خدا یار صابران است♡♡♡♡ راست میگی محبت خدا خیلی جذاب و درعین حال عجیبه♡♡♡ خیلی ممنونم که با این حالت برام مینویسی♡♡ الهی خدا همیشه پشت و پناهت باشه
عزیزم من شیاف خارجی پروژسترون از روزی که بی بی +شد تا هفته18اینا هر شب یکی یا دو تا میزاشتم کلی هزینه کردم و خدا کمک کرد تا امروز مریم باجی کجاست بقیه کجان