2733
2734
عنوان

دندانپزشک کودک در کرج

| مشاهده متن کامل بحث + 9124 بازدید | 29 پست
یه سوال دیگه هم دارم... به خاطر شرایطی که دارم میخوام ببرمش پیش دکتر خودم که سابقه بالایی داره اینکار درسته یا نه؟حتما باید ببرم دندانپزشک اطفال؟
اگر به این می اندیشی که دیگران چگونه به تو می اندیشند، یا از دیگران می ترسی، یا خودت را باور نداری!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اتفاقا اصلا بهش نگفتم درد نداره نترسی و از این حرفا که مامانا میگن... بهش گفتم یه نی میذارن دهنت که آب دهنت نریزه و بعد خودم الکی با چوب بستنی هی بهش میگم دندونتو اینطوری پر میکنن یکم سرشو تکون میدم وصداشو در میارم که موقع خالی کردن دندونش براش عجیب نباشه. بهش گفتم ستاره میخوان بذارن رو دندونت وکلی ذوق میکنه طفلی... اگه اشتباه میکنم ممنون میشم راهنمایی کنی. آره دیدم تو مطبش بچه های 5 /6ساله رو ولی همسن دخترمو ندیدم.
اگر به این می اندیشی که دیگران چگونه به تو می اندیشند، یا از دیگران می ترسی، یا خودت را باور نداری!
حالا ببرش اگه دد اوزانسی داره در غیر این صورت به دکتر اطفال نشون بده چون سه چهار ساله تخصصیه هم طرح درمانشون زیاد تخصصی نیس وهم اینکه خاطره بدی نباشه مطبی کودکان اغلب اسباب بازی داره جایزه میدن باز بچه ها بیشتر دوس دارن
2731
اورژانسی نیست که بگه درد دارم...ولی دکتر گفت تا3.5 سالگی باید درست بشه...اینو نمیدونم چرا گفت حتما باید تا قبل3.5سال درست بشه؟
اگر تهران تشریف میارید ببرید کودکتون رو پیش دکتر علی رشیدیان فوق تخصص دندانپزشکی کودکان و ارتودنسی استاد دانشگاه هستند ایشون دندانپزشکی کودکان مطبشونم در تهران چهارراه پاسداران هستش ارزشش رو داره پاسداران، پایین تر از خیابان شهید کلاهدوز، پ 492، واحد8 تلفن مطب: 22587074 – 22589892 وب سایت دکتر علی رشیدیان دندانپزشکی کودکان
مامان آقا سیاوش گل
کرج هستی برید کلینیک وصال هم برای بزرگسالانه هم اطفال. پسر منم 4 سالشه. قبل عید بردمش دو تا دندونش پ ...

از دندان پزشکی وصال راضی بودید؟من 5 شنبه نوبت  دارم استرس دارم برای بچم 5 سالشه  بی حسی اش درد نداره؟بد اخلاق نیستن؟

از دندان پزشکی وصال راضی بودید؟من 5 شنبه نوبت  دارم استرس دارم برای بچم 5 سالشه  بی حسی اش ...

سلام شما انجام داد بچه تون پسرم 6 سالشه دندونش به عصب کشی نیار داره ابسه کرده خیلی هم میترسه از دندونپزشکی شما بردین؟ اذیت نشد؟ 

مززززخرررف ترین دکتر اطفال که دیدم اوین فتاحی بود برا بچه ها. 

ینی خداازش نگدره .بلایی که سر دهن و دندون دختر دوساله من آورد عذاب و سختی داد ب ما که خدامیدونه. ۴تا دندون‌لک‌گیری باید میکرد. ب اسم‌لک‌گیری بچه رو بیهوش کرد یهو دیدم دندونای بچه رو تا لثه تراشیده و ۴تا کامپوزیت گداشته جاش. که هر ۴تا فوری ۶ماه نشده شکستن و الان ریشه های دندونا مونده بیرون و هرروز عفونی میشن و دوباره باید ببرمش بیهوش کنن که این ریشه ها رو درآرن.

پیش دکتر صادقی بردم بعدش،شاخ درآورد گفت لازم نبود این بلا سر بچه بیاره.

فقط لعنتش میکنم که طفل معصوم‌منو انقد انقد توی درد و اذیت اتداخته

مززززخرررف ترین دکتر اطفال که دیدم اوین فتاحی بود برا بچه ها.  ینی خداازش نگدره .بلایی که سر د ...

عزیزم مرسی کامنت گذاشتی من میخواستم برم پیشش این دکتر صادقی که میفرمایید میشه اسم کامل و ادرسشون رو بگین

مززززخرررف ترین دکتر اطفال که دیدم اوین فتاحی بود برا بچه ها.  ینی خداازش نگدره .بلایی که سر د ...

سلام عزیزم منم تازه بدم پیش ایشون و گفتن با خواب عمیق درست میکنم پسرم همش ۲۱ماهشه یعنی کارش بده نبرم؟؟ وای خدا دوراهی سختیه

سلام عزیزم منم تازه بدم پیش ایشون و گفتن با خواب عمیق درست میکنم پسرم همش ۲۱ماهشه یعنی کارش بده نبرم ...

علط کرده بیشعوره بیسواد. ب همه همینو میگه خاب عمیق.

ببر یا پیش سوده فراغت یا احسان صادقی نژاد. هردوشون ساخ پزشکان کسرا هستن .حهانشهر