2733
2734

بازیگر تئاتر، ارشد کارگردانی تئاتر 

عاشقشم

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بااجازه اسی کسی کار نتی خواست درخواست بده بهش توضیح بدم ، نمیتونم تاپیک بزنم چون زیاد زدم😁😁

دندونپزشکی میخونم ، راضیم ولی هنو تو کار نرفتم😄

ایشالا همه به آرزوشون برسن و همینطور امیدوارم همه آرزوها مثل تویی که داری میخونی زیبا باشن❤
2728
2740
چقدر خوب موفق باشی خب بگین کار نتیتون چیه؟

بدون هزینه اولیه هستش بعد اینکه یه جا ثبت نام میکنی باید شمارتو بدی بیای واتس اپ برات بفرستم بقیشو 

ایشالا همه به آرزوشون برسن و همینطور امیدوارم همه آرزوها مثل تویی که داری میخونی زیبا باشن❤
رشتم مرتبط با کارم نبود، چون شغلم آزاد بود البته در حال حاظر مشغول بچه داری تا بزرگ بشه ببینم خدا چی ...

بالاخره تو این راه صد در صد تجربه های زیادی کسب کردین  و این خودش یه جور دستاورده امیدوارم راهی رو بری که ازش لذت میبری