2733
2739
عنوان

خواب نی نی سایتی!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 100 پست
منچ چند شب پیش خواب علیا زعفران سابق رو دیدم من با دخترم از یه نردبون رفتیم بالا خواستم بیام پایین ترسیدم بچه ام بیفته بعد علیا چند تا پله رو اومد بالا دخترمو گرفت منم اروم اروم از نردبان اومدم پایین بعد نی نیمو ازش گرفتم
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
منچ چند شب پیش خواب علیا زعفران سابق رو دیدم من با دخترم از یه نردبون رفتیم بالا خواستم بیام پایین ترسیدم بچه ام بیفته بعد علیا چند تا پله رو اومد بالا دخترمو گرفت منم اروم اروم از نردبان اومدم پایین بعد نی نیمو ازش گرفتم
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جالب ان شالله خیر باشه عزیزم ولی نمی دونستم اینقدر معروف هستم حالا چیا میگفتیم بهم؟ خدا بخیر کنه دعوا نشه خوبه
پدرم رفت و از رفتنش عجیب دلتنگم. پدرم رفت و من ماندم و یتیمی و تنهایی
2731
مامی مصطفی جون خیلی با شما حرف زدم.ولی متاسفانه اصلا یادم نیست.ولی بعد از اینکه بیدار شدم یه حالتی شدم.هنوز هم یه جوری ام.ممنون میشم برام دعا کنی.خصوصا برای بچه هام و مخصوصا پسرم.دعا کن مشکلاتش تموم بشه...
خدایا کمکم کن دیرتر برنجم،زودتر ببخشم،کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم...
عزیزززززززم واقعا نمی دونم چی بگم خدا چجوری گاهی اوقات محبت آدمها رو تو دل هم میندازه اشک تو چشام جمع شد من و شما دو تا آدمی که همو نمیشناسیم وااااای خدا باور کن من اصلا قابل دعا کردن برای شما نیستم من با زبونی که کلی گناه دارم چجوری برای شما دعا کنم خداجوووووون گره از مشکلات دوستم باز کن زندگیش بر وفق مراد قرار بده
پدرم رفت و از رفتنش عجیب دلتنگم. پدرم رفت و من ماندم و یتیمی و تنهایی
مامی مصطفی عزیزم ممنونم از این همه مهربانی .اگر قابل باشم حتما دعاگوی پدر بزرگوارشما هستم.الان داره بارون میاد.میگن موقع باران دعا براورده میشه.منم از صمیم دلم شفای پدرتون رو از خداوند خواستارم و اینکه همیشه خدا درکنارت باشه
2740
این روزها هوای دلم خیلی ابری بود.ولی از وقتی این خواب رو دیدم هوای دلم بارونی شد...خدا خیلی بزرگه دوستم...