2737
2739
من هفته یازده رفتم دکتر گوشی گذاشت ولی نتونست صدای قلب جنین را بشنوه، خیلی نگرانم، به دکتر گفتم برم بیرون سونو انجام بدم گفت لازم نیست دو هفته دیگه بیا... به نظرتون چیکار کنم؟ شما کی صدای قلب بچتونو شنیدین؟
من هفته 10 رفتم دکتر به دکترم گفتم صدای قلبشو گوش نمیدین؟ گفتش که نه تا هفته 14 واضح نیست ولی واسه غربالگری صدای قلبش رو شنیدم
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
باید بین 11 تا 13 هفته باشه حتما یه سونوگرافی خیلی دقیقه قبلش باید مقداری شکلات و شیرینی بخوری که بچه تکون بخوره بعد مقدار مایع شفاف پشت گردن رو اندازه میگیرن که نباید از یه حدی زیاد تر باشه همچنین وجود استخوان بینی و طول استخوان ران اگر هرکدوم خارج از رنج طبیعی باشه نشونه بیماری های مادرزادی هست
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...
اندازه سرویکس رو هم میگیرن من حدود 40 دقیقه خوابیده بودم تا تونست اندازه ها رو کامل بگیره جنسیت رو هم اگر موقعیت بچه مناسب باشه میگن. واسه من گفتن که چیه.