2737
2739
عنوان

چرا من هر سری باید اینقدر درد بکشم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 64 پست
پس اون جسم زرد چی بوده ؟  عزیزم 😔😔

اون جسم‌زرد رو توی لوله ی تخمدانم دید 

حتی تو رحمم نبود که دلمو خوش کنم به دیواره رحم میچسبه 

حتی آزمایش بارداریم مشکوک نشد که دلمو خوش کنم بهش 

و حتی تو برگه ای که برام اقدامات لازم رو نوشته، نوشته که در صورت مثبت بودن آزمایش بارداری یک‌هفته دیگه سونو تکرار شود، در صورت منفی بودن آزمایش بارداری روز ۲ تا ۴ پریودی فلان آزمایشات داده شود.

خب این یعنی چی؟ 

یعنی پریود میشم حالا فقط قراره حسابی درد بکشم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مائده جونم سلام‌من الان تازه وقت کردم بیام سایت

اقدام نداشتی دیگه اصلا وابدا؟

این حالتایی که میگی برای من  تو اقدام پیش میومد 

ولی بعدش پری میشدم با مقدار کم دوباره ماه بعدم همین جور بودم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
مائده جونم سلام‌من الان تازه وقت کردم بیام سایت اقدام نداشتی دیگه اصلا وابدا؟ این حالتایی که میگی ...

مهدیه جون گفتم‌که دیگه اقدام نمیکنیم 

دقیقا روز تخمک‌گذاریم یهو شوهرم جلوگیری نکرد😑😑همون یک بار الان داره دهن منو آسفالت میکنه دیگه 

و آخه هیچ وقت سابقه نداشته من اینجوری دمای بدنم بالا بمونه برای یک‌هفته حتی بیشتر و همش گر بگیرم به خصوص شبا تو‌خواب و صبحا که از خواب بیدار میشم.

سرگیجه نداشتم هیچ‌وقت قبل پریودیم 

و جالبه یک هفته درد پریودی داشتم ولی الان فعلا ندارمش😑😑

فقط زودتر حالم‌خوب شه، تکلیفم‌معلوم شه 

اصلا دیگه حامله بودن و نبودن برام‌مهم نیست

مهدیه جون گفتم‌که دیگه اقدام نمیکنیم  دقیقا روز تخمک‌گذاریم یهو شوهرم جلوگیری نکرد😑😑همون یک ...

مایدهههه حدس میزنم حامله باشی

بی بی نزدی؟

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2738
مایدهههه حدس میزنم حامله باشی بی بی نزدی؟

دیروز بی بی چک زدم دوتا منفی بود 

آزمایش دادم منفی بود 

دکتر رفتم سونو‌کرد تو لوله تخمدان چپم جسم زرد دید😑

اصلا معلوم نیست تو بدنم چه خبره 

امروز اگه پریود نشم میشه دومین روزیه که تاخیر دارم

دیروز بی بی چک زدم دوتا منفی بود  آزمایش دادم منفی بود  دکتر رفتم سونو‌کرد تو لوله تخمدا ...

خب نگفت جسم زرد چیه؟

دیروز بی بی چک زدم دوتا منفی بود  آزمایش دادم منفی بود  دکتر رفتم سونو‌کرد تو لوله تخمدا ...

عزیزم کنجکاو شدم یکم درموردش خوندم

نوشته بود جسم زرد معمولا تو حاملگی اینجاد میشه

خطرناکم نیست

تموم علایمت مثل سرگیجه واینام مال همین جسم زرده

ممکنه یه خارج رحمی باردار شده باشی و نگران نباش نوشته خود به خود از بین میره داروهم لازم نداره

حالا دیگه باید صبر کنی تا ۱هفته دیگه ببینی چی میشه

چقدرررر ما زن ها درتموم زندگیمون زجر باید بکشیم😭😭😭🥲

خب نگفت جسم زرد چیه؟

والا میگفت این یعنی اینکه تخمکت با اسپرم تلفیق شده ولی طول میکشه تا بیاد تو رحم و بچسبه به رحم 

تو اینترنت هم که سرچ‌میکنم میزنه این هفته تازه لانه گزینی انجام‌میشه در صورتی که لقاح شکل گرفته باشه 

دیگه نمیدونم 

میدونی الان فقط میخوام خوب شم همین 

به حامله بودن و نبودنم اصلا فکر‌نمیکنم 

اگه تا جمعه پریود نشم دوباره بی بی چک‌میزنم یا آزمایشمو تکرار میکنم 

ولی آخه من ۱۹ خرداد اقدام‌داشتم 

امروز که ۱ تیره 

یکم دیر نیست برای لانه گزینی آخه؟؟؟

والا میگفت این یعنی اینکه تخمکت با اسپرم تلفیق شده ولی طول میکشه تا بیاد تو رحم و بچسبه به رحم  ...

اره منم منظورم همین بود ممکنه خودشو بکشه بالا

سونو واژینال دادی؟

نه طوری نیست عزیزم

من دوستم یک روز مونده به پریودی حامله شد

همینجور سرگردون بود 

تا ماه بعد چند قطره خون اومد بی بی هاشم منفی بود

وگفت پری شدم

ولی سونو رفت گفتن کشیده بالا

عزیزم کنجکاو شدم یکم درموردش خوندم نوشته بود جسم زرد معمولا تو حاملگی اینجاد میشه خطرناکم نیست تم ...

اتفاقا همش دارم خدا خدا میکنم خارج رحمی نشه 

حداقل پریود شم😔

به خدا انقدر تو این دوماه درد کشیدم که نگو 

ببین کار به کجا رسید که شوهرم دلش به حالم‌سوخت گفت چقدر تو این مدت تو درد کشیدی😔

تازه دکتر برام‌نوشته که در صورت پریودی کلی باید آزمایش هورمونی بدم ( ذخیره تخمدان، پرولاکتین، تیرویید، پروژسترون،.....) 

و گفته سری بعد که میای حتما پیش دکتر هماتولوگ هم رفته باشی، آزمایش اونم بیاری ( واسه سقطایی که داشتم و داروهایی که تو بارداری استفاده میکردم) 

گفت اگه هماتولوگ تشخیص بده باید دارو استفاده کنی باید به ما نامه بده 

هوووووف 

همش میگم چی میشد که منم مثل خیلی از خانوما اصلا نمیفهمیدم چطوری باردار شدم و بارداریم بدون هیچ دغدغه ای سپری میشد🥺

2706