2733
2739
سلام دوستای خوبم
یه نینی 7 ماهه دارم. شش ماه برای جلوگیری قرص دوران شیردهی میخوردم... بعد از اون قرص ال دی رو شروع کردم الان اولین نوار ال دیم تموم شد... یعنی جمعه اخرین قرص رو خوردم ولی تا الان پریود نشدم... اینم بگم که از زایمان تا حالا پریود نشدم... حالا سوالم اینه که: صبر کنم پریود بشم و تموم بشه تا بسته بعدی رو شروع کنم یا هفت روز که گذشت شروع کنم؟
از فروشگاه من دیدن کنید avashop.esam.ir

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که اطلاع کافی ندارم و لی اینو میدونم بعد زایمان خیلیا پریود نمیشن.تا اون زمان هم بدن خودبخود تخمک گذاری نداره و نیاز به جلوگیری نیست.خدادادی باردار نمیشی تا زمانی که پری نشدی.وقتی شدی بعدش باید ال دی میخوردی
اطلاعات من اینجوریه
سرت را بر شانه ی خدا بگذار تا او با نوازش های دستان مهربانش قصه ی عشق را چنان زیبا برایت بخواند که نه از دوزخ وحشت کنی و نه از بهشت به رقص درآیی ، نه از نداشتن چیزی غصه بخوری و نه از نداشتن کسی . . .
2731
اخه راستش استرس دارم نکنه باردار باشم... با اینکه رابطه بدون پیشگیری نداشتم... صب یه لیوان زعفران دم کرده خوردم الانم یه لیوان دیگه.... میخوام پریود بشم که استرسم برطرف بشه ..
این پریود نشدنم طبیعیه؟
از فروشگاه من دیدن کنید avashop.esam.ir