2733
2734

فرض کنید یه نفرو دوس دارید یا خوشتون میاد ازش...

بعد مثلا از یسری تمرینا استفاده کنید بعد شرایط دیدار شما با اون ادم اصلا فراهم نباشه محل زندگیشم ندونید کجاس

بعد یهو از رو یه عکس کوچیک خیلی اتفاقی محل زندگی اون ادمو پیدا کنید...

یا مثلا بعد مدتی بخواید برید یه جایی یهو بجای مسیر همیشگی از یه خیابون دیگه برید و اتفاقی ماشین اون ادمو ببینید که رد میشه میره 

اینا بنظرتون نشونه محسوب میشن؟

البته خود اون طرفو نبینید ماشینشو ببینید ولی خب بهرحال خودش بوده

یا مثلا اسمشو خیلی جاها اتفاقی ببینید ....

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تمریناتتو بگو لطفا😂😂❤️🗿

‏خسته شدم از بس منتظر موندم، منتظر موندم آسانسور بیاد، برف بیاد، شب بیاد، اسنپ بیاد، بند بیاد، دلت بیاد، خوابم بیاد، خنده‌ات بیاد، مامان بیاد، سرم بیاد، سفارش بیاد، بارون بیاد، کش بیاد، برق بیاد، تاکسی بیاد، خبر بیاد، خون بیاد، جوش بیاد، به هوش بیاد، خوشش بیاد، بیاد، بمونه، نره.
2738
آره چندسال پیش یکی بود عاشقش شدم به این برکت اصلا نمیشناختمش کیه و هرگز ندیده بودمش بعد دیگه مدام م ...

روابط ما خودمون خراب میکنیم عزیزم

قدم اول قانون جذب اینه هر اتفاقی تو زندگیت خودت جذب کردی

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
تمریناتتو بگو لطفا😂😂❤️🗿

😂

تجسم 

حرف زدن 

گوش دادن به ندای قلب 

2706