2737
2734
من دنبال یک سونو لوژیست خوب تو کرج می گردم .می خوام زن باشه چون راحت ترم اما با تجربه باشه اگه می شه ادرس یا شماره تلفنشم بدید خیلی ممنون می شم !
خوشبختی داشتن بیشترین ها و بهترین ها نیست ،خوشبختی رضایت از وضعیت موجود وداشتن آرامش است .
سلام الیا جون من یه مشکلی داشتم که مجبور شدم پیش چندتا از سونوگرافیای معروف کرج برم اما واقعا هیچ کس مثل خانوم دکتر تبارکی باتجربه و با اخلاق نبود اسم سونوگرافیشون مهر هستش ، حاملگی پوچ منو تو هفته ی 5 کاملا درست تشخبص دادن و یه سری مسائل دیگه که هیچکس نتونست تشخیص بده رو ایشون راحت تشخیص دادن و راهنماییم کردن اخلاقشونم فوق العادست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فهیمه قدیمیان خیلی خوبه با حوصله و مهربون
سه راه گوهردشته
تلخترین جمله:دوستت دارم اما...
شیرین ترین جمله:...اما دوستت دارم.
به همین راحتی با جابجایی کلمات زندگی را دگرگون کنید...
تو سونوگرافی مهر خانوم دکتر تبارکی و خانوم دکتر جلیلی با هم کار می کنن کار و اخلاقه هر دو شون خوبه ولی دکتر تبارکی واقعا فرشتست ، اگه خواستید وقت بگیرید به منشی بگید برای یه روزی وقت بده که دکتر تبارکی باشه
بچه ها از همتون ممنون که راهنماییم کردید احتمالا برم همین مهر واسه 10-15 روز دیگه بهم وقت می ده؟ به نطرتون؟اکثرا رو سونوگرافی مهر خانوم تبارکی اتفاق نظر دارید این طور که معلومه ،دعا کنید بهم وقت بده
اگه نشد میرم شهین امانی اگر هم دیگه نشد می رم گوهردشت گرچه خیلی دوره
ماه مامان جونم و پرنسس کوچولو خیلی ممنون از راهنمایی های خوبتون
جولیا جون ممنون خیلی لطف کردی
الیش جان ممنون حیف که مرده یکم سختمه پیش اقایون راحت نیستم اما خیلی لطف کردی گفتی ممنون
گلاوبژ جون ممنونم از راهنماییت خیلی لطف کردی
میام بهتون نتیجه رو می گم هر کدومش رفتم دوستای خوبم
خوشبختی داشتن بیشترین ها و بهترین ها نیست ،خوشبختی رضایت از وضعیت موجود وداشتن آرامش است .
2740