2737
2739
عنوان

دیرترین زمانی که بی بی چکتون مثبت شد و باردار بودید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 526924 بازدید | 1395 پست
سلام عزیزم.میگم منم نزدیک ۳ ماهه که پریود نشدم و سیکلمم ۳۰ روزس البته با سه چارروز تاخیر.هیچ علائمی ...

خوب اول برو آزمایش بارداری بده

بعد اگر نبودی برو دکتر بهت آمپول بده پریود بشی

حال بدی نداری سه ماهه نشدی؟

من که عصبی میشم و داغ

منم 3 روزه پریودم رد شده ولی تست منفی بود امروز نمیدونم من دارم عجله میکنم واسه تست گرفتن اخه روز تخ ...

به نظرم تا سه هفته بعد نزدیکی اگه منفی شد دیگه قطعی منفیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب اول برو آزمایش بارداری بده بعد اگر نبودی برو دکتر بهت آمپول بده پریود بشی حال بدی نداری سه ماه ...

چرا عصبی شدم اتفاقا شدید.کلا دچار افسردگی  شدم خخ.ولی خواستم برم ازمایش بدم یهو افتادم به لکه بینی.الان چهار روزه که لکه بینی دارم دریغ از یکذره خونریزی

.اونم بعد سه ماه.و متوجه شدم ک چون ب لکه بینی افتادم احتمالا همون پریودیه و باردار نیستم 

چرا انقدر زود بی بی چک استفاده کردی؟ خداروشکر که باردار بودی خیلی خوشحالم برات ان شاءالله صحیح و س ...

مرسی عزیزم

من نظر ب معجزه ی خدا دارم...😍😍خداجونم شکرت ❤  تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه😍😍😍 خدایا ممنونم بایت هدیه قشنگت♥️♥️🧡🧡
2728

دوستان الان تو هفته ۹ بارداری ،موقع پریودی قبلی  دلم درد میگیره،این طبیعیه،؟؟؟

من نظر ب معجزه ی خدا دارم...😍😍خداجونم شکرت ❤  تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه😍😍😍 خدایا ممنونم بایت هدیه قشنگت♥️♥️🧡🧡
دوستان الان تو هفته ۹ بارداری ،موقع پریودی قبلی  دلم درد میگیره،این طبیعیه،؟؟؟

بله کاملا طبیعیه

خداروشکر خیلی خوشحالم برات انشاالله به سلامتی بغل کنی برای منم دعا کن دو روز دیگه موعدمه 

مرسی گلم

چشم 

اگه باردار بودی بگو عزیزم

2740

دوستان مجبور شدم نینیمو تو ۱۵ هفته بدلیل تشخیص امفالوسل سقط کنم

دارم دق میکنم 

کسی مثله من بوده؟

دوستان مجبور شدم نینیمو تو ۱۵ هفته بدلیل تشخیص امفالوسل سقط کنم دارم دق میکنم  کسی مثله من بو ...

وای چه وحشتناک

من تا حالا اسم این نقص رو نشنیدم تو غربالگری فهمیدن؟

حالا چی هست این نقصی که گفتی؟

سلام ببخشید من میخواستم بدونم‌من ۶ روز از پری گذشتم الان بیبی زدم منفی شد ترشح زیاد هم دارم بدون بو ...

سلام

به نظرم تا ده روز صبر کن اگر پریود نشدی برو آمپول بزن پریود بشی زودتر اقدام رو از سر بگیری

وای چه وحشتناک من تا حالا اسم این نقص رو نشنیدم تو غربالگری فهمیدن؟ حالا چی هست این نقصی که گفتی؟

روده های جنین از اول تو بند ناف رشد میکنهتو هفته ۹و ۱۰ بارداری میره تو دل و جداره شکم بسته میشه ولی نی نی  من روده هاش نرفته بود تو دلش ک بهش میگن امفالوسل 

دکترم میگفت خیلی نادره و بارداری بعدی اینجوری نمیشه  ولی من همش میترسم بعدی هم اینجوری بشه حالا تصمیم گرفتیم کاریوتایپ و آزمایش های بعد سقط رو بدیم تا خیالم راحت بشه 

خیلی روزای  بدی رو می گذرونم و ناراحتم 

و دکترم گفته ۳ ماه بعد میتونی اقدام کنی 

بنظرتون  ۳ماه خوبه ؟ 

😥😥😥

روده های جنین از اول تو بند ناف رشد میکنهتو هفته ۹و ۱۰ بارداری میره تو دل و جداره شکم بسته میشه ولی ...

آره سه ماه خوبه به نظرم

من اون سقطی که داشتم خود به خودی و تو هفته 6 بود ولی یک ماه صبر کردم ولی برای شما چون هفته بالاتر بوده و دلیل خاصی داشته به نظرم همون سه ماه صبر کن انشاءالله بارداری بعدیت سالم هست نگران نباش و نفوس بد نزن

آره سه ماه خوبه به نظرم من اون سقطی که داشتم خود به خودی و تو هفته 6 بود ولی یک ماه صبر کردم ولی بر ...

ایشالا گلم 

دعا کن زود مامان بشم و نینی سالم باشه 

2706