2733
2739
عنوان

دیرترین زمانی که بی بی چکتون مثبت شد و باردار بودید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 526926 بازدید | 1395 پست
سلام نه گلم ۴،۵بار آز دادم منفی بود

چه عجیب منم حدود دوماه پری نشدم بی بی مثبت شد هاله انداخت ۳ الی ۴ مرتبه آز دادم منفی بود بعد امپول زدم پری شدم

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست

سلام من دوماهه اقدام کردم وآخرین پریمم همون دوماه پیش بود،خیلی هیجان داشتم وحدود دوازده تا بی بی گذاشتم همشون منفی بود تا این آخری بعد از یه ماه تاخیر مثبت شد فردا میرم واسه آز واسم دعا کنید اینو نوشتم که بابی بی منفی نا امید نشیداسترسم نگیریدهر موقع لازم باشه خودش میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من تو روز سيزدهم پريوديم هاش ام جي زدم الانم ٥ روزه تاخير دارم امروز بي بي چك زدم منفي بود به نظرتون ...

حتما امید هست فقط یکم صبر کن ببین پری میاد یانه،هرچند سخته چند روز حواس خودتو پرت کن انشالله بارداری،شاید دیرتخمک داشتی

سلام ...یه سوال داشتم من ابن ماه تازه اقدام کردم با بارداری...حدود دوهفته نیم از نزدیکی هام میگذره ...

سلام.به نظر بنده نهایتا تا یک هفته بعد موعد پریود اگر تست منفی بود برید آزمایش بدید اگر منفی بود برید دکتر یا منتظر پریود بشید.

2738
آره عزیزم باردارم پنج هفتمه،تخمکگذاریم یکم دیربود

مبارک باشه ان شاءالله به سلامتی 9 ماه رو طی کنی

بعد از سه ماه اقدام ک باردار نشدم رفتم دکتر 

فهمیدم تنبلی دارم دکتر کلومفین داد از 3پری تا 8 خوردم 

11پری هم یدونه اچ سی جی زدم

و 12پری سه تا فولیکول 19.14.16 داشتم 

اقدامامم منظم بوده این ماه 

24 پری بببی زدم منفی 

بنظرتون احتمال هست این ماه باردار بشم 

من نظر ب معجزه ی خدا دارم...😍😍خداجونم شکرت ❤  تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه😍😍😍 خدایا ممنونم بایت هدیه قشنگت♥️♥️🧡🧡

و اینکه از بعد تخمکگذاری درد پریودی دارم،ولی نه سینه هام حساس شده نه لک دیدم ،هرکی میدونه جوابمو بده لطفا،کسی مثله من بوده و باردار باشههه؟؟؟؟

من نظر ب معجزه ی خدا دارم...😍😍خداجونم شکرت ❤  تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه😍😍😍 خدایا ممنونم بایت هدیه قشنگت♥️♥️🧡🧡
2706