2752
2734
عنوان

دیرترین زمانی که بی بی چکتون مثبت شد و باردار بودید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 527837 بازدید | 1395 پست
نه آزمایش خونش برای پانزده هفتگیه.هجده هفتگی فقط سونو داره اون آب رو پیگیری کن یه وقت کیسه آب بچه ن ...

باشه عزیزم ممنونم اخه اب دیگه ندیدم ممکنه فشار براثر سرفه به مثانه ام اومده باشه اخه لگد بچه رو حس میکنم....پس چرا عزیزم برا من ازمایش خون ننوشت یعنی نیاز نبود یا یادش رفته اخه فقط سونو انومالی هجده هفته نوشت هیچی راجب خون تو دفترچه برام ننوشت

باشه عزیزم ممنونم اخه اب دیگه ندیدم ممکنه فشار براثر سرفه به مثانه ام اومده باشه اخه لگد بچه رو حس م ...

احتمالا نیاز نبوده چون بعضیا آزمایش اولی شون که خوب باشه دیگه دومی رو نمینویسن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم ده روز از می گدشته بود ازم منفی شد۔ولی هنوز مریود نشدم لان شد ۱۵ روز 

برید آمپول بزنید معطل نمونید

این معطل شدنه بدتره زمان رو از دست میدید

2731

سلام دوستان.من این ماه کیت تخمک گذاری استفاده کردم وروز 25و26دوره پریودیم دوخط شد یعنی تخمک گذاریم توی اون دو روز بود.کسی مثل من بوده این قدر دیر تخمک گذاری کنه?بعد کسی میدونه کی باید از بی بی چک استفاده کنم امروز 31پریودی هستم.ماه پیشم روز 50دوره پریود شدم البته با امپول

سلام دوستان.من این ماه کیت تخمک گذاری استفاده کردم وروز 25و26دوره پریودیم دوخط شد یعنی تخمک گذاریم ت ...

اگه واقعا تخمک گذاریت اون روزا بوده معمولا 12-14 روز بعدش باید تست بزنی.یعنی روز 37 و 38 به بعد

سلام بچه ها خوبيد ببخشيد من يه سوال دارم ميشه جواب بديد 

من ٢ بار سقط داشتم بعد ماه پيش بدون هيچ اقدامى ٧ روز عقب انداختم روز هشتم پرى اومد بعد روز هفتم پرى رفتم آز دادم با كلى تعجب بتام ٤٣٢ بود ولى سنو چيزى نشون نداد وقتى دوباره از دادم بتام ٧٥ شده بود بعد از  دو روز ٣٥ شده بود و اين كه دكتر گفت مثبت كاذب بوده و من ونا خواسته رابطه بدون محافظت داشتم اصلاً فكر نميكردم و اين ماه الان ١١ روز عقب انداختم روز ٢ و ٤ بى بى چك زدم منفى شد ديشب كه روز ١٠ بود بى بى چك زدم يه خط كمرنگ شد به نظرتون دوباره اشتباه شده يا نه؟ گيج شدم به خدا خيلى دلم بچه ميخواد 

الهى كه هو كى بچه ميخواد خدا بهش بده 

سلام بچه ها خوبيد ببخشيد من يه سوال دارم ميشه جواب بديد  من ٢ بار سقط داشتم بعد ماه پيش بدون ه ...

حتما بررسی کن ببین بارداری شیمیایی نباشه.حتما دکتر برو

مرسى كه جواب داديد  باردارى شيميايي چيه بد هستش؟

نه فقط اینکه هورمون hcg میره بالا و دوباره میاد پایین و پریود میشید.به نظرم بهتره تحت نظر باشی.چون از لحاظ روحی آدم هی ذوق زده میشه بعد که پریود میشه به شدت افسرده میشه آدم.

سلام به دوستای عزیزم.. من 25مهر پریود شدم چند روز مونده بود25آبان من رابطه داشتم بدون جلوگیری پریود نشدم... و باز هم دو سه مرتبه رابطه بدون جلوگیری داشتم دیگه پریود نشدم حدود 20روز از پری میگذره هفته اول آز دادم  منفی هفته دوم هم آز دادم منفی بود سونو هم رفتم گفته همه چیت سالمه  بارداری هم دیده نشده  علائم خاصی هم ندارم فقط نفخ  و ترشحات سفید  و گاهی کمر درد..

چیکارکنم به نظرتون آیا امکان بارداری باز هم هست؟

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست

مدیر عزیز و مهربون.. از اول پیاماتونو خوندم چقدز خوش حالم که دوتا نی نی دارین... وخیلی خوبه بروز هست تاپیکتون☺☺☺❤❤

من ۲۰روزه عقب انداختم بی بی منفیه😒

شما همین 20روزی که تاخیر داشتین باردار بودین بعد ازمایش نداده بودین؟

برا من روز ۵۵فک کنم هاله  انداخت بی بی چک،ایشالا شمام باردار باشید گلم

شما تو 55 روز آز ندادید ؟فقط بی بی چک استفاده کردید