2733
2734
عنوان

فروش لباس نو دخترانه مارک mothercare,disney و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2307 بازدید | 66 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطور با این قیمت ها زندگی میکنین شماها تو شهر ما که قیمت ها خیلی بهتره و جنس های خوب هم هست اصلا با بعضی قیمت ها کنارنمیام، فقط به خاطر یه مارک آنجلیناجون کلی گفتم ها،منظورم به شما نبود، ناراحت نشی یه وقت دوستم
2731
یکتا جان من یه سریش کادو بوده که من کمتر از قیمت واقعیش گذاشتم مابقی رو هم خودم خیلی گرونتر با توجه به قیمت پوند خریدم که متاسفانه به دخترم نخورد شهر شما رو نمی دونم ولی همین جا اگه یه سر به بهار بزنی قیمت ها رو ببینی فرقش رو متوجه می شی من هقجفته پیش یه زیر سارافونی چینی اشغال خریدم ٣٥٠٠٠ تومان و یه بلوز یقه سه سانت مارک پاندا ایران ٢٠٠٠٠ تومان که همون بار اول شستم وا رفت
دختر زیبای من عاشقتم ممنون که با اومدنت باعث شدی حس قشنگ مادر بودن رو تجربه کنم
سلام hadisجان الان شماره کازت برات میل می کنم فقط عزیزم اگه در مورد اندازه هاش یا جیز دیگه ای سوال دارید بپرس چون پس نمی تونم بگیرم مارکش هم نوشته m&r by caters، و فقط به چوب لباسی وصله و تگ یا مارکی بهش وصل نیست هم می تونم پست کنم یا پیک یا حضوری بگیرید شهرک غرب یا ظفر
Yassamin جان بله نو هستند ولی بعضی هاشون تگ ندارند چون خودم برای سیسمونی از انگلیس خریدم و اوردم به خاطر گمرک تگش رو کندک
2706