2737
2734
سلام دوستان اینجا آدرس و میزان گرانفروشی مغازه هایی که جنسشون رو گرون خریدید رو بنویسید که دیگران از تجربیات ما استفاده کنن و مغازه دارها بدونن که کلاهبرداری و دزدی می تونه مشتری هاشونو کم کنه و اجازه ندیم با کلاهبرداری و دروغ از جیب مردم به رفاه برسن
من دو ماه پیش از بازار مبل دلاوران خرید کردم اسم مغازش مبل هنروران بود. صندلی و میزناهارخوری و یه دست مبل و میز وسط. همه رو به اسم ترک به ما انداخت. اما صندلیاش مارک رئال و راخلی بود که بعدا فهمیدم دونه ای 270 تومنه و به ما داد دونه ای 550 تومن. مبل 3/500 را به ما داده 6700 و. 8 صندلی خریدم که که دومیلیون و دویست و پنجاه تومن فقط سر صندلیا از سایر مغازه ها گرونتر به ما فروخت. گفت ترکه بعدا که زیپ صندلی رو باز کردیم دیدیم داخلش اسم شرکت ایرانی حک شده. سرمبل هم 3 تومن سرمون کلاه گذاشت . وقتی بهشون گفتم گفتن اگه می تونی برو شکایت کن کی گفت از ما بخری
چه کار خوبی کردی عزیزم مبل فیلون خدا لعنتشون کنه که فکر میکنن مردم پولشون رو از سر راه آوردن و با کیفیت پایین قیمت بالایی هم میگیرن به خدا یک سال نشده که ازشون مبل خریدم به مبلغ شش میلیون و رنگ پارچش هر روز داره کمرنگ تر میشه و حالا که فروختن چیزی به اسم گارانتی یا خدمات پس از فروش ندارن!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی رفتیم خرید انچنان مارو تحویل گرفتن و می گفتن قهوه یا چایی میل دارین. همین که 18 تومن رو گرفتن الان فحش هم به آدم نمی دن. من 6 میلیون مازاد پول دادم که خدا ازشون نگذرهو شش میلیون کلی پول بود برلی من. وام گرفته بودم
2731
مشکل از مملکته که هیچ نظارتی بر فروشندگان نداره. چرا من وقتی می خوام یه جنسی بخرم باید کل شهر رو بگردم قیمت بگیرم که کلاه سرم نره. تفاوت قیمتها نجومی شده. اصلا قانون حمایت از مصرف کنندگان یک قانون نوشته شده اما اجرا نشده است.
وای منم سال دیگه میخوام مبل بگیرم چقدر راحت میتونن سرمون کلاه بزارن بی انصافا
خداوندا! تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است!
2740
من هر موقع مبلها و میز ناهارخوری رو می بینم غم سنگینی رو دلم می شینه . با این پول خیلی چیزا می تونستم بخرم. می گن دنیا دار مکافاته ولی نیست. همین کاسبای دزد و کلاهبردار بهتر از کاسبای با انصاف دارن زندگی کنن. سر من و شما کلاه می ذارن ماشین و خونه انچنانی سوار می شن از لحاظ قانونی هم مجرم نیستن
بچه ها من امسال از نعمت آباد خریدم. قیمتا مناسب بود. اگر هم زود خراب بشه دلم نمی سوزه. فعلا که از تمیزی کار و پارچه و... راضیم. مبلی که همه جا 2/5 بود رو یک و نیم خریدم. اگه خاستید مبل بخرید یه سر برید.
من از تهران نیست. از دزفول مبل آفرینش دوسال پیش میزنهارخوری خریدم زمان تحویل صندلی هارو عوض کرده بود و قبول نمیکرد . من ماشین گرفته بودم بار کنه برا یه شهر دیگه از مجبوری همون اونارو بردم. سریکسال نشده همه صندلیاش شکستن. از تو پارچشون میخاش میزد بیرون. خدالعنتش کنه ایشالله نمیدونم ججوری این پولارو میخورن. خدا انگار نمیبینتشون . از یه مغازه شدن سه تا مغازه حالا. اصن میز من سعیدمشکی بود. صندلیای قهوه ای بهمون داد. هرچی میگفتم امکان ننداره من میزو یه رنگ صندلیارو یه رنگ انتخاب کنم قبول نکردن.
خدایا شکرت بابت همه مهربونیات
2706