2733
2734

تا دو هفته دیگه باید حساب بنده خدایی رو پر کنیم و میخوام براش طلا بفروشم. یه سرویس سر عقد گرفتم که تا حالا حتی یک ثانیه هم استفاده ش نکردم، حتی دستنبدش برام بزرگه اصلا دست نزدم که کوتاه کنم، یا کلا گوشام سوراخ نیست که بخوام از گوشواره ش استفاده کنم. خلاصه نو نو. حالا اگر بخوام برم طلا فروشی میندازه داخل ترازو و فقط وزن طلا رو میده که اینجوری ضرر میکنم، خود سرویسم هم فوق العاده است، دو رو هست و کار زیادی روش شده. به نظرتون چطوری بفروشم که نه من خیلی ضرر کنم خریدار هم با دادن اجرت ساخت کمتر، سود کنه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ضرر نمیکنی که 

گرمی چند بوده خریده؟ 

الان گرونتر شده خب 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2731

دیگه خریدار کار به این نداره یه ثانیه هم دستت کردی یا گوشت 

اون به عنوان دست دوم میخره 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

طلا رو بخری از طلافروشی ببری بیرون دیگه بعنوان دست دوم حساب میکنن و ازت میخرن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
آره خب اون طبیعیه که کمتر میخره اما حیفه، نمیشه بدم طلافروش برام بفروشه؟ 

خخخخ نه 

میخوای مثل طلا فروشا بفروشی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
آره خب اون طبیعیه که کمتر میخره اما حیفه، نمیشه بدم طلافروش برام بفروشه؟ 

طلافروشااینوقبول نمیکنن اگرنوباشن میزاره پشت ویترین وسودشوخودش میبره

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

فکر کنم راهی نداره

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.