2733
2734
عنوان

استوری همسر سابقم

| مشاهده متن کامل بحث + 1972 بازدید | 49 پست

میزاری 

فرشته بهارم✨ دختری آمیخته به هنر🪅💚چیز‌هایی که می‌شنوی رو زود باور نکنچون دروغ‌ها سریعتر از حقیقت پخش می‌شن :)) بزرگترین اقیانوس آرام هست پس آرام باش تا بزرگ شوی 🌏 ☄️ اما من به تموم چیزایی که گفتن نمیرسی . رسیدم و بازم میرسم💛✨🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا چقدر تناقض داره سین نکن استوریاشو اسی چرا جدا شدین؟ 

بخاطر خیانتش. واتساپم جیبی هست اون نمی فهمه من میبینم. این استوری رو هم پاک کرده ولی واسه من پاک نمیشه 

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2731
سه ماه یه بار یه ربع سکه؟ یعنی هر سال یه سکه  صد سال  طول میکشه تا مهریتو کامل بده

اره قاضی گفت بهش که برو وام بگیر با خانوم سازش کن گفت باشه ببینم چیکار کنم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2740

خدا نگذره ازمردای خائن الهی

یکیشم شوهر خودم

اگه شرق تهران هستی از بابام خرید کن لطفا دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر ببینی الهی🤲.. ختم انعام. ختم قرآن. ختم صلوات و فاتحه هم برای امواتتون انجام میدم اگه قابل باشم🌹
منظورش اینه مهرتو میده چون خودش میخواد که گناهکار نباشه

اصلا دین و ایمون نداشت نه نمازی نه چیزی خیانتم میکرد

ببخشید خواستم بپرسم شما پیش قسط چند تا سکه گرفتید،و اینکه ناسره شدید یا نه؟

ناسره چیه؟! پیش قسط هر مهریه ای و شهر و قاضی ای فرق میکنه

2706