2733
2739
عنوان

دندونام+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان خوبه ولی اگه دوس داری و هزینشو داری بکنی قشنگ تر میشه

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            
جراحی چی؟

جراحی لثه برو انجام بده هم دندونات درشت میشن هم خوشگل میشه

همسر دو متری و ورزشکارمن ،بی صبرانه منتظرم خدااا با قدرت و عظمت زیادش تو رو یهوییی سررراه من قرار بده ومن به ارامش برسم، بی شک خدا بهترین  و جذابترین مرد و برام میفرسته وبعدشم یه دختر ناز عروسکی به اسم مرسانا میده که من خوشبختیم کامل کامل میشه ،بی شک من خوشبخترین پرنسس ایران میشم💓خدایااا بابت اینکه بهترینا رو درنظر گرفتی شکرررررر🙏😘
2742

آره نیاز داره 

ولی خب ارتودنسی دردسرم داره باید چنن سال هی بری دندونپزشکی بعد سفت و شل که میکنه دندونارو درد شدید میگیرن بعد دوره‌شم باید پلاک بزاری که اگه مرتب نزاری به هم میریزه دوباره 

طی دوره ‌شم باید مرتب بری و هر کاری میگه انجام بدی و گرنه طولانی میشه 

من خیلی بی توجه بودم بخاطر همین 6 سال طول کشید 

اگه با همه اینا میتونی کنار بیای برو انجام بده

پشتشو؟؟ چجوری ینی؟؟ تاحالا نشنیدم

بله از پشت دندون برات مواد میزنن چون روی دندون ک نمیشه  اونوقت ضایع در میاد یجور مثل ماله کشی

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
چدی؟ اخه حس میکنم یه کم کجه.. اینطور نیست؟

وا نه اصلا ب نظرم اصلا فاصله ش انقدی نیس ک ذهنتو درگیر کنه.سعی کن ب جاهای دیگه برسی مثلا پوست مو 

همه ما اینجا دنبال همدردامون میگردیم! کسایی ک درد مارو تجربه کردن....
2738
آره نیاز داره  ولی خب ارتودنسی دردسرم داره باید چنن سال هی بری دندونپزشکی بعد سفت و شل که میکن ...

یا خداااا شش سال خیلییییهههه من حداکثر ۶ ماه بتونم تحملش کنم

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه‌ی هیچ🤍🦋
درد داره ؟

امپول بی حسی میزنه متوجه نمیشی بعدشم استامینوفن خوردم تا نفهمم دردش می ارزه تازه منی که وحشت داشتم اصلا پشیمون نیستم

همسر دو متری و ورزشکارمن ،بی صبرانه منتظرم خدااا با قدرت و عظمت زیادش تو رو یهوییی سررراه من قرار بده ومن به ارامش برسم، بی شک خدا بهترین  و جذابترین مرد و برام میفرسته وبعدشم یه دختر ناز عروسکی به اسم مرسانا میده که من خوشبختیم کامل کامل میشه ،بی شک من خوشبخترین پرنسس ایران میشم💓خدایااا بابت اینکه بهترینا رو درنظر گرفتی شکرررررر🙏😘
وا نه اصلا ب نظرم اصلا فاصله ش انقدی نیس ک ذهنتو درگیر کنه.سعی کن ب جاهای دیگه برسی مثلا پوست مو&nbs ...

به پوست و مو خیلی میرسم..اخه این روزا همه یا کامپوزیت کردن یا لمینیت وقتی میخندن دندوناشون خیلی به چشم میاد دیگه اعتماد به نفس ندارم بخندم با این دندونام

یا خداااا شش سال خیلییییهههه من حداکثر ۶ ماه بتونم تحملش کنم

ارتو من که دندونام شدید خراب بود فاصله ی وحشتناک تازه خیلیم جلو بود همش یک سال طول کشید بستگی به دکتر و اینکه هرماه مرتب بری شما ممکنه فقط ۷ماه طول بکشه چون دندونات مرتبه 

ارتو من که دندونام شدید خراب بود فاصله ی وحشتناک تازه خیلیم جلو بود همش یک سال طول کشید بستگی به دکت ...

جدی؟ چه خوب.. ارتو کامل فاصله دندونارو از بین میبره؟؟؟ اخه من دندونام خیلی ریزه میگم شاید فاصلش بخاطر ریز بودنش باشه

2706