2733
2734

بچها الان دو روزه ژل زدم برندش هم یادم نیس پس نپرسی پولشم نپرسید چقد شد فقطططط بگین این لبها طبیعیه و ورمه یا دکتره ریده قشنگ 😐

لب بالامو زدم چون کوچیک‌تر از لب پایینم بوده

صبر کنم درس میشه یا انزیم بزنم ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اصلاااا طبیعی نیس

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.

اومدم ی روحیه بدم  کلمه ای پیدا نکردم والا😐

{یک عدد ارمی هستم: ارتش بی تی اس انجا و اینجا و همجا}  بیایید به عقاید هم احترام بزاریم و بخاطر داشتن عقاید متفاوت با هم بحث نکنیم؛هم بخاطر سلامت ذهن خودمون هم احترام به عقاید♡

ب نظرم مجدد باید بری لب پایینم بزنی چون کوچیک‌تر از بالاییه

زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید!یڪ‌جابہ‌کنارِتو،اَرزد‌بہ‌جَهان‌با‌غِیر...🔥-هوشنگ ابتهاج❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹 به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋من همون راحیل ۳۱۳۰ هستم که با کراشمم. نی نی سایت و مورد عنایت قرار دادممم دعا کنید بهم هم برسیمم 😌انسانی خوندم ولی عاشق پزشکیم کنکور ۴۰۲ شرکت میکنم انشاءلله که منم قسمت بشه روپوش سفید و تنم کنم🫂🥼🩺

اون وسطش تو رفته؟

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام

برو ازش شکایت کن

خاص ترین هدیه ای که میتونید به عزیزتون بدین (طراحی چهره سیاه قلم) یه هدیه ماندگار واسه عزیزانتون . دوستای گلم من حتی از نصف قیمت هم پایین تر حساب میکنم مشتری هامم همشون راضی هستند هزینه ارسالشم با خودمه. اگه دوست داشتید درخواست دوستی بدید. اینم پیج اینستاگرام هستش اگه دوست داشتین فالو کنید maryam.m.vr@