2752
2734
۴۰،۵۰ بهترین حالت چ مبلغی؟برای چی؟

منظورم اینه ک بالاخره یه مبلغی جمع کردین ب عنوان پس انداز و ماشین خریدین.منم ۵ سال ازدواج رو اردیبهشت تموم کردم الان تو شش سالیم بجز یه تیبا و تقریبا سی چهل تومن نقد چیز دیگه ای نداریم.عزیزم وضع مملکت اینو خواسته.طلا نداری؟

منم دقیقان تا 3 سال پیش مثل تو بودم ولی الان یه دیقه نمیتونه ازم دور باشه مردا دقیقان عین بچه ها میم ...

عزیزدلم براتون ارزوی خوشبختی و‌صلح و ارامش همیشگی دارم

اگه بگم هر راهی ک ب ذهنم میرسید رو‌ امتحان کردم باور میکنید؟دیگه نمیدونم باید چ راهی رو برم واقعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منظورم اینه ک بالاخره یه مبلغی جمع کردین ب عنوان پس انداز و ماشین خریدین.منم ۵ سال ازدواج رو اردیبهش ...

نه عزیزم ماشین از دوران مجردیش داشته،هیچ پس اندازی نداریم،طلا فقط مال مجردیم رو دارم و یه مقدار کم مال عروسی ک یه النگو هم ازشون فروختم برای کارش

ولی کلا انگار حالت سکون و بدون پیشرفت براش خوبه

اصلا شوقی نمیبینم از سمتش برای یکم بهتر شدن

نه عزیزم ماشین از دوران مجردیش داشته،هیچ پس اندازی نداریم،طلا فقط مال مجردیم رو دارم و یه مقدار کم م ...

خب الان رو گذروندید تا اخر ک نمیشه پیش مادرشوهرم باشی بچه بزرگ میشه و اصلا شرایط عوض میشه.منو شوهرم تقریبا میتونم بگم روزی نیس ک راجب خونه خریدن حرف نزنیم منم طبقه پایین مادرشوهرم میشینم ولی خیلی فکر می‌کنیم ب خرید خونه

2731
۵ ساله نمیدونم پدرش ک کلا اینجوریه،زنشو اصلا ادم حساب نمیکنه و هیچی براش خرج نمیکنه،حتی شارژ مکالمه ...

خوب پس مشخص شد همه چی برمیگرده به نوع تربیت و بزرگ شدنش 

تا وقتی این طرز فکر تو خانواده همسرتون به عنوان فرهنگ جا افتاده کار خاصی نمیشه کرد

ما ملت امام حسینیم💚💚
خب الان رو گذروندید تا اخر ک نمیشه پیش مادرشوهرم باشی بچه بزرگ میشه و اصلا شرایط عوض میشه.منو شوهرم ...

واقعا منم مدااام دارم ب این چیزا فکر میکنم و بیخیالیشو ک میبینم دیوونه میشم حتی ب جدایی هم فکر میکنم چون نمیتونم تا اخر اینجوری ادامه بدم واقعا

بهش میگم بیا وام بگیریم این ماشینو عوض کنیم حداقل انقدر خرج ماشین نکنیم هرماه،میگه نههههه من ماشین دست دوم نمیخوام اونم خراب میشه باید خرجش کنم اون وقت هم پول قسط هم پول تعمیر؟هیچ جوره نمیتونم برنامه ی مشترکی باهاش داشته باشم اصلا راه نمیاد،نظرش یه چیزی باشه دیگه تمومه..

خوب پس مشخص شد همه چی برمیگرده به نوع تربیت و بزرگ شدنش  تا وقتی این طرز فکر تو خانواده همسرتو ...

خب چیکار باید بکنم؟خانواده من دقیقا برعکسن 

واقعا دیگه ادامه دادن سخت شده واسم،بعد ۵ سال،هیچ پیشرفتی نکردیم و برنامه ای هم نداره براش

خب چیکار باید بکنم؟خانواده من دقیقا برعکسن  واقعا دیگه ادامه دادن سخت شده واسم،بعد ۵ سال،هیچ پ ...

عزیزم باید مشاوره برید حتما شاید یه راه کار اصولی با توجه به حرفاتون دادن 

ما ملت امام حسینیم💚💚
باز خوبه انشالله این بار پس اندازتون خوب پیش بره من گفتم بیا یه کارت جدا بزاریم مثلا اول ماه ۵۰۰ یا ...

ایطوری پول بی ارزش میشه لااقل ی پیشنهاد خوب میدادی خخخخ مزاح بود.

قربونت بعضیا ایطورن سخت نگیر تو براخودت جمع کن و برس 

تو عید قربان،توسط شوهرم قربانی شدم...تو شوک هستم انگار خوابم و منتظرم بیدار شم ولی میدونم که خواب نبود 😔💔از خدا میخوام کمکم کنه بتونم تحمل کنم این اتفاق شوم و کثیف رو بماند به یادگاری1402/4/8
ایطوری پول بی ارزش میشه لااقل ی پیشنهاد خوب میدادی خخخخ مزاح بود. قربونت بعضیا ایطورن سخت نگیر تو ب ...

😬خب به یه حدی ک میرسید یه طلای دست دومی چیزی میخریدیم،یا مثلا ماشین ک خراب میشد با اون پولا درستش میکردیم بجای اینکه قرض کنه