2737
2739

من حس میکنم هیچ اختیاری توی زندگیم ندارم،حتی گاهی فکر میکنم از لج ب حرفام اهمیت نمیده

مثلا ن

ما بعد ۵ سال زندگی هییییچ پس اندازی نداریم،هر چند ک قسط زیاد داشتیم و شرایط با حقوق اداره کاری سخته ولی خب مگه میشه بدون حتی ۵۰۰‌تومن پس انداز؟

کلا توی هیچ زمینه ای حرف من براش مهم نیست و حتی جواب خیلی از حرفامو نمیده،مثلا بش میگم فلان چیز واجبه انگار چون من ب زبون اوردم میشه بی اهمیت ترین چیز ممکن و دیگه انجامش نمیده،ولی اطرافیانمو ک میبینم حتی بابای خودم،فقط با نظر و حرف مامانم جلو میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
ولی اگه همون حرف منو،مامانش بگه میشه ایه و دستورالعمل ک باید انجام بشه،بدون اغراق میگم و بارهاااااا ...

خوب عزیزم معلومه که نحوه ی حرف زدنت مورد قبول ایشون نیست . ببین مادرش چه جوری میگه ؟ کی میگه؟ چه کلماتی رو استفاده میکنه؟ 

و یه چیزی رو یادت باشه مردها دوست دارند قوی و همه چیز دان به نظر بیان . پس وقتی نظرت رو میگی اضافه کن البته من من بهت مطمعن هستم و می‌دونم همیشه بهترین تصمیمهارو میگیری😉معجزه ی این جمله رو خواهی دید

من همسرم بدون مشورت من آب نمیخوره چون بهش ثابت شده ...مخصوصا تو مسائل مالی من فکر اقتصادیم قویه و بگ ...

شوهر من تا حالا ب حرفم گوش نداده ک بیینه چجوری پیش میره

وقتیم خودش تررر میزنه یه جوری پررو و حق ب جانب میشه ک نمیشه بش چیزی گفت

2706