2737
2734

مادرشوهرم ۱۴ روز مریض بود خودم دوشیفت سرکار بودم اخر شب بدون اینکه شام بخورم خسته و کوفته میرفتم خونشون پانسمانشو عوض میکردم و یه کم راه میبردمش .انقدرم دیگه خسته بودم که ساعت یک شب دیگه شام نمیخوردم و میخوابیدم.در طول روزم بهش زنگ میزدم حالشو میپرسیدم.

حالا چند هفته س یه شهر دیگه مشغول به کارم و تنها اونجا زندگی میکنم ولی یک بار زنگ نزده حالمو بپرسه.😢فقط یه بار به شوهرم گفته اگه برگشت بگو بیاد خونمون.وضع مالیشونم خیلی خوبه .ولی احساس میکنم میترسن اگه زنگ بزنن قبض موبایلشون زیاد بیاد😐.با این توصیفات به نظرتون الان که مرخصیم برم خونه شون یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودت چی فکر میکنی

دعا خیلی چیزارو تغییر میده:) برام دعا کن لایک کن برات دعا کنم❤🌬 ایشالا همیشه بخندی رفیقم💕۵بار تعلیق شدم بهم رحم کن😂☹ عاشق روانشناسیم و اطلاعاتم زیاده به معجزه قانون جذب ایمان دارم سوال داشتی بپرس😁🤚
2738

اره برو 

حتما از اونان که معتقدن همیشه کوچکتر باید زنگ بزنه. 

بیخیال.. حتما برو

(۳۰ سالمه)

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
عروس دیگه یا خواهر شوهر غیر شما نداره

داره برا اونا دائم زنگ نیزنه .دخترش خانه داره یه شب توی ایام بیماریش دمی گوجه پخته بود مادرشوهرم هی میگفت دخترم خسته ششده دیگه جون نداره . والا ما جون نداشتیم که تا ۱۰ شب سرکار بودیم 😢وقتیم میرفتیم خونه مادرشوهر وسایل پانسمانی که گفته بودم تهیه نکرده بودن خودم میرفتم میخریدم .پدرشوهرم میگفت داروخونه بسته بوده . درحالیکه یه عالمه داروخونه شبانه روزی تو کل شهره☹

اره برو  حتما از اونان که معتقدن همیشه کوچکتر باید زنگ بزنه.  بیخیال.. حتما برو (۳۰ سال ...

نه بابا دختر خواهرش از منم کوچیکتره چطور برا دون که توی شهر خودمونه هر هفته زنگ میزنه؟فک میکنم یه کمم حسودیشون شده که استخدام شدم

نه بابا دختر خواهرش از منم کوچیکتره چطور برا دون که توی شهر خودمونه هر هفته زنگ میزنه؟فک میکنم یه کم ...

پرستاری ؟ اگه آره همکاریم 😍

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2706