2737
2739

شوهرم همش غر میزنه و اخم و تخم ک من خستم،ماشین خرابه،هوا گرمه درکم نمیکنی و ...

با اینکه پریروز بعد سه چهار روز خودم با اسنپ رفتم ک اذیت نشه،فقط اومد دنبالم تو راه برگشت انقدرررر غر زد و اخرش گفت نباید میرفتی من ک بهت گفتم خستم دوس ندارم از خونه برم بیرون

واقعا دیگه کلافم کرده نمیدونم چجوری رفتار کنم ک مث بقیه ادما باشه زندگیمون 

اصلا وظایف و مسئولیاتشو انجام نمیده یا با منت و ب زوووور

فاصله تا خونه مامانم هم‌خیلی کمه،دارم ب این فکر میکنم ک جوری داره باهام رفتار میکنه ک جای هیچ خواسته و اعتراضی نمونه،دیگه بردن و اوردن زنش ب خونه مادرش چیه ک اینم نمیخواد انجام بده

احساس خفگی و محدودیت میکنم ک هیچی نمیتونم ازش بخوام

هر وقت حوصله داشته باشم. الان که گرمه کلا دلم نمیخواد از خونه برم بیرون

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته ای یه بار . شده دوهفته یه بار . همسرت غر میزنه دوبار یکی بیاد خونه مادرت . ناراحت میشن ؟

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2728
هر وقت حوصله داشته باشم. الان که گرمه کلا دلم نمیخواد از خونه برم بیرون

منم پیش میاد یه هفته ده روز نخوام برم و نمیرم ولی یه هفته ک دوبار بخوام برم مثلا اینجوری میشه،قبلا هرررر روزم میرفتم صداش در نمیومد نمیدونم چش شده

2740
دو هفته یا ده روز یکبار معمولا هم رفت و امدم با اسنپه

خودتون ماشین دارید؟اخه وقتی ماشین تو خونست شوهرمم خونست چرا یه مسیر کمتر از ده دقیقه رو با اسنپ ۳۰ تومن برم؟بعد برگشتن هم دنبالم نیاد باز ۳۰😂🤦🏻‍♀️

جمعه اومدم خونه مامانم تا جمعه هم میمونم،دلم میخواست یه کم از خونه داری فاصله بگیرم خسته بودم،با ۴ ت ...

منم میخوام برم بمونم واقعا خستم هم از خودش هم این رفتاراش 

مجردم

مامانم هرروز میره

*امضای هرکس مربوط به خودشه،امیدوارم اینو درک کنید*       نه میبخشیم،نه فراموش میکنیم   اثر ظلم محال است به ظالم نرسد🕊         پروفایلم عکس حنانه عزیزم،قهرمانم💚       بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی؟!     وای از آن روز که کینه حکم رانی کند!     هر وقت تازه عروسمان به بالین همسرش برگشت،هروقت محمدرضا دوباره دخترش را در آغوش کشید و هروقت حسینعلی فارغ التحصیل شد   زندگی عادی جریان پیدا میکند...       **به قول خودتون حلال نمیکنم اگر به خاطر امضام گزارش بزنی(که زدی)**               اگر جوابتون رو کوتاه میدم ناراحت نشید،خوب بلد نیستم🥴           یکروزی باران میبارد،آرام آرام میشوید غمها،ساحل میگیرد رنگ دریا،این نیز بگذرد... 
خودتون ماشین دارید؟اخه وقتی ماشین تو خونست شوهرمم خونست چرا یه مسیر کمتر از ده دقیقه رو با اسنپ ۳۰ ت ...

خو‌پیاده نمیزاره بری؟؟؟یا خودت نمیری

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
2706