2737
2734
عنوان

چرا هر کی که خونش تمیزه و برق می‌زنه برکتش بیشتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 52 پست
حرفاتون درست ولی ربطی نداره اصلا همسایه های من کثافت از در و دیوار خونشون میریزه و بوی گند میده ولی ...

خب اونا خر پول هستن.خودت میگی خرپول...‌اصلا متوجه موضوع تاپیک نمیشید چرا؟!  

خب اونا خر پول هستن.خودت میگی خرپول...‌اصلا متوجه موضوع تاپیک نمیشید چرا؟!  

منظور تو کاملا متوجه شدم شما متوجه نمیشی انگار .... خوب خرپولی جز برکت به حساب نمیاد؟؟؟

کسی که زندگیش تمیزه از نظر شما باید با برکت باشه والا دوست من زندگیش مثل نقره میمونه انقد تمیزه و با سلیقس و با انضباطه ولی چه فایده آه ندارن با ناله سودا کنن

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برکت خرافات نیست عزیزم همین فرمایش خودتونه دیگه نظم. و انضباط و نظافت رو خدا می پسنده و این میشه برک ...

من اعتقاد ندارم عزیزم به نظرم خرافاته🙂

نظم و انظباط اسمش روشه دلیلی نداره اسمشو بذاریم برکت .کسی که منظمه احتمالا بهتر دراند اندکشو مدیریت میکنه چون ذهنش نظم دارهمن ایم اینو نمیذارم برکت

منظور تو کاملا متوجه شدم شما متوجه نمیشی انگار .... خوب خرپولی جز برکت به حساب نمیاد؟؟؟ کسی که زندگ ...

طرف خرپول هست اما پولش برکت نداره بی دلیل خرج میشه ميره ...من این مورد رو مثال زدم چون توی دین هم سفارش شده و هم خودم چند مورد رو دیدم حتی با اینکه حقوق کمی دارن  خونشون برکت داره...دوست شما احتمالا وضع اقتصادی خوبی ندارن..شاید هم همسایه ما حساب شده خرج می‌کنند..

2731
قرار نیست   همه چی رو به هم ربط بدیم!!    خب شاید اونا وضع زندگيشون  بهتره حقوق ...

اگر قرار نیست همه چی رو به هم ربط بدیم پس چرا شما ربط میدین 

خب اعتقادات شخصیتون هست پس قاعده کلی نمیتونید ازش در بیارید الان چون اون تعداد افرادی که من گفتم با اعتقادات شما همخوانی نداشت به نظرتون بی ربط و ناخوشایند اومد 

عزیزم دنیا حول محور ما و اعتقاداتمون نمیچرخه 

منظور تو کاملا متوجه شدم شما متوجه نمیشی انگار .... خوب خرپولی جز برکت به حساب نمیاد؟؟؟ کسی که زندگ ...

نه مثل اینکه با نداری و بدبختی دوتا دونه میوه تو یخچالت باسه و بتونی شکمت رو سیر نگهداری برکت حساب میاد 

وگرنه داشتن خونه پونصد ششصد متری و ویلا شمال و کیش و دبی و داشتن ماشینهای خارجی جزو بی برکتیه 

طرف خرپول هست اما پولش برکت نداره بی دلیل خرج میشه ميره ...من این مورد رو مثال زدم چون توی دین هم سف ...

بله خیلیا رو از نزدیک دیدم حقوق کم و ناچیز میگیرن ولی خیلی با برکته واقعا پولشون برکت داره ولی دلیلشو نمیدونم کاش میدونستم چجوری با چندرغاز زندگی میکنن و خوب میگردن و از کسی کم ندارن و تازه پولم قرض میدن 

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج
نه مثل اینکه با نداری و بدبختی دوتا دونه میوه تو یخچالت باسه و بتونی شکمت رو سیر نگهداری برکت حساب م ...

والا

2738