2733
2734

سوال:تجربه واکسن 18 ماهگی دخترم..

. دوستان فقط خواستم بگم نترسید الکی.... من چهارشنبه دخترمو واکسن زدم ساعت 11....بلافاصله بردمش پارک یکساعت بازی کرد.... بعد یکساعت پاش لنگ زد و درد گرفت... تو خونه نزاشت کمپرس کنم... منم خونه رو سرد کردم واسه تب احتمالی.... یکبار استامینوفن دادم که تف کرد همه رو... بجاش رفتم دمنوش عناب و پونه و اویشن و ریحون دم کردم تب نکنه.... شب یکم تب کرد و بیحال و نق نق.. مدام پاشو ماساژ میدادم... تا صبح تو سرما ی کولر خوابید و تب نکرد... فقط دو روز لنگ زد......

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره

سوال:و بالاخره تجربه از شیر گرفتن من😍

فقط اینو اول بگم دختر من شدیدا وابسته بود و هر ساعت شیر میخواست تو کل شبانه روز.. منم میگفتم بزار هر چقدر دوست داره شیر بخوره هیچکدوم وعده هاشو حذف نکردم😍

امروز 4 روزه که از شیر گرفتم تقریبا بدون دردسر و به لطف خدا..... من یکدفعه ازش گرفتم... سر سینمو چسب سیاه زدم و سوره بروج رو خوندم و فوت کردم طرفش و همچنین نوشتم زدم به لباسش..... اومد نشست که شیر بخوره گفتم ببین شیر کخ شده خندید و خواست چسبو بکنه اما نکند و  رفت.. من هم مداوم سوره بروج رو میخوندم و فوت میکردم به خودش و اب و غذاش... تقریبا انگار فراموش کرد و یه چیز جلوشو میگرفت بیادسمت شیر... مداوم هم بهش اب و غذا و نوشیدنی میدادم... حتی برای اولین بار رو پاهام خوابید... هر وقتم نق نق میکرد وقت خواب میگفتم بیا اگه میخوای شیر بخور اما کخ شده.. اونم اب میخورد و مجدد رو پام میزاشتم که بخوابه... فقط دیشب چون قبل خواب شیر موز خورد تا صبح اب نخواست. فقط دو سه بار نق زد و پشتشو زدم و صلوات فرستادم خوابید

واسه سینه درد هم شب دوم یکم دوشیدم... و استامینوفن خوردم و سوتین سفت بستم.. دیشبم روغن شتر مرغ زدم به سینه و استامینوفن خوردم.. خداروشکر امروز همه چی عالیه....

ببخشید طولانی شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی بچه ها مثل بچه شما تب نمی کنن بعضی ها مثل بچه های من تا یک هفته تب می کنن و درد شدید دارن.

به عملکرد مادر ربطی نداره . به واکنش بدن بچه نسبت به واکسن مربوطه

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
2731

بعد واگسن تادوساعت نباید بزاری فشار به پا بیاد. وگرنه داغون میشه از درد.خواهرم بعد واکسن پاهای بچه رو همون لحظه قنداق میکنه تا دوساعت هم خونه نمی رفت که نخواد بزاره زمین و بدوه منم خیلی تلاش کردم ذخترم نشد حریفش بشیم همون لحظه قنداق باز کرد و رفت صندلی عقب و کلی بپربپر کرد

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

ممنون گلم بابت تجربه های عالی که باهامون درمیون گذاشتی مامان مهربون

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
2740
بعضی بچه ها مثل بچه شما تب نمی کنن بعصی ها مثل بچه های من تا یک هفته تب می کنن و درد شدید دارن. به ...

بله درسته

پسر اول من تب میکرد شدید مداوم باید استا میدادم و تازه باز تبش قطع نمیشد شب تا صبح از ترس بیدار میموندم بالا سرش

ولی دومی اصلا اینطور نبود و اصلا تبش بالا نمیربت

بعضی بچه ها مثل بچه شما تب نمی کنن بعصی ها مثل بچه های من تا یک هفته تب می کنن و درد شدید دارن. به ...

دخترمنم روی هیچ واکسنی تب نداشت حتی استامینوفن ندادم بهش ولی متاسفانه 18ماهگی خیلی درد داشت استامینوفن دادمش 

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

دختر من با دارو و شیاف تبش کنترل نمی شد.تا یک هفته پاهاش درد شدید داشت و لنگ‌ می زد نق نقو شده بود . رفتارش بعد از واکسن ۱۸ خیلی بهم ریخت نق زدن و درد کشیدن رو تجربه کرده بود دیگه بچه سابق نشد.

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.

من فقط تجربه خودمو به اشتراک گذاشتم چرا بعضیا گارد گرفتین🤦🤦🤦بله منم میدونم همه بچه ها شببه هم نیستن... گفتم شاید بدرد حتی یک نفرم بخوره مفیده

من فقط تجربه خودمو به اشتراک گذاشتم چرا بعضیا گارد گرفتین🤦🤦🤦بله منم میدونم همه بچه ها شببه هم نیس ...

خیلی عالی بود عزیزم مرسی 😘😘

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️