2733
2734

مامانم میخواد طلاهای خودش رو کامل،بخشی از طلاهای من و خواهر کوچیکم رو بفروشه و یه وام بگیره و یه خونه بخره برای من و خواهرم برای ایندمون

دوباری همراه من و همسرم اومد رفتیم چندتا خونه دیدیم،من متوجه کلافگی همسرم شدم چون ماشین ب شدت خرابه و هوای اینجا هم خیلییی گرمه،راستش منم حوصله این کارارو ندارم اصلا،حالا امروز هم مامانم زنگ زد ک بریم یه خونه ک پیدا کردم ببینیم گفتم مامان فلانی امروز کارش خیلی سنگینه خسته میاد خونه نمیتونیم بیایم،ناراحت شد،گذشته از همه اینا خونه ما خیلی جای خوبی نیست خیابونا اسفالت نشده و پر از چاله های وحشتناکه ک ماشینو واقعا داغونتر میکنه با هر بار رفت و امد ادم پشیمون میشه از اینکه از خونه زده بیرون،من از شوهرمم ناراحتم ک زورش میاد کمک کنه ولی خب اونم ادمه شاید دلش نخواد واقعا،مامانم اینا شکر خدا ماشین دارن و چند روزه خریدن ماشینشون رو،نمیدونم چرا با بابام نمیرن این خونه هارو بیینن،راحت با ماشین و کولر و ارامش تا با ماشین داغون ما توی گرما و سر و صدا،من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم هم از شوهرم ناراحتم هم از دست مامانم کلافم

چقدر خوبه که میخره 

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🤷مادرتون میخونم طلاهاشون رو بفروشند و برای شما خونه بخرند .. به نظرت همراهیشون کار خیلی سختیه ؟؟؟ 

به نظرم توقعاتتون بالاست و قدر مادر و لطف و از خود گذشتگیشون رو نمی‌دونید . 

وا خوبی نیومده بهتونا

برا شما میخوان بخرن دیگه

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰
2740
دارن برای شما خونه می‌خرن اونوقت شما حتی نمیتونین همراهی کنید  حق با مادرته

توضیح دادم شرایطمون رو،بعد واسه ما نیست،واسه من و خواهرمه،اگه‌ماشین من بود و سالم بود میرفتم ولی واقعا اینجوری اعصاب خوردیه،مامان و بابام هر دو بازنشستن راحت میتونن با هم برن این کارارو سر فرصت انجام بدن،گفتم ماشین ما واقعااا داغونه هی داغ میکنه و .‌.

عزیزم دارین بی لطفی میکنین ایشون ب فکر اینده شماست تو این تورم داره واسه شما خونه میخره بفکر آیندتونه شما بفکر آینده ماشینتونی؟

یکم بی منطقه بنظرم

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸
توضیح دادم شرایطمون رو،بعد واسه ما نیست،واسه من و خواهرمه،اگه‌ماشین من بود و سالم بود میرفتم ولی واق ...

خونه تا چه رنج قیمتی میخاد بخره براتون

شاید آن روز ک سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبر از دل پررنج گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت چه گل شقایق و میخک و یاس زندگی اجباریست
توضیح دادم شرایطمون رو،بعد واسه ما نیست،واسه من و خواهرمه،اگه‌ماشین من بود و سالم بود میرفتم ولی واق ...

در هر صورت که حق با مادرته و انگار شما هنوز متوجه نیستی دارن بهت لطف میکنن مادرت میتونه طلاشو واسه خودش نگه داره و به شما اهمیت نده اما وقتی براش مهمی پس تو هم همراهی کن نهایت کارت این باشه که بری خونه مادرت باهاشون بری و بگی شوهرم سرکاره 

اگه باهام مخالفی ریپ‌ نزن من برا استارتر کامنت گذاشتم نه تو...
🤷مادرتون میخونم طلاهاشون رو بفروشند و برای شما خونه بخرند .. به نظرت همراهیشون کار خیلی سختیه ؟؟؟&n ...

عزیزم من ب تنهایی میرم مشکلی ندارم ولی خوندین توضیحاتم رو؟میگم ماشین داغونه😂اگه همه چیز اوکی بود ک مشکلی نبود ولی حق دارید همونطور ک مامانم درک نمیکنه شرایط بد منو،کسی هم ک جای من نیست درک‌نمیکنه

2706