2733
2734

دوستان من چند سال پیش به قصد ازدواج با یه آقا آشنا شدم ،و بهشون تاکید کردم خانواده رو در جریان این موضوع بزار و با نظارت خانواده ما آشنا بشیم ایشون به همه خانوادشون اطلاع دادن،خواهراشون اومدن خیلی خوب و مهربون صحبت کردن با من و اعتماد منو جلب کردن بعد منم شروع به آشنایی با این آقا پسر کردم و وقتی گفتم حالا برنامه نامزدی و رسمی شدنو بزار ،یهو خانوادش نه گفتن

مادرشون گفتن ما راضی نیستیم ،از اولشم راضی نبودیم

به دروغ هم گفتن ما اصلا شماره ای چیزی نداشتیم که بتونیم بهتون خبر بدیم .نه من ،نه دخترام راضی نبودن(  در صورتی که قبل آشنایی خواهراشون با من حرف زدن و شمارمو داشتن )

گفتم اگر راضی نبودین چرا اخه میاین جلو با من حرف میزنین

و چرا میزارین خوب یک سال بگذره بعد نه بگین؟

میگن اخه ما با همه دوست دخترهای داداشمون حرف میزدیم ،تو هم یکی دیگه ازونا

به ما هم اصلا مربوط نیست چی بینتون بوده و چقدر وابسته این

ما نمیخوایمت

چیکار باید کرد با اینها؟ من شاخام دراومده ،داستان ما برعکس شده

خدارو شکر ذاتشون بهت نشون دادن تف به هیکلشون بابا

بشین سر عزت و آبروی خودت

زن اونم خواهیم دید چه خون جگری بخوره از این قوم ظالمین

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

عجب خانواده این تا جایی که من شنیدم طرف رو نخوان کلا نمبان ببیننش تازه بهشم میگن راضی نیستیم دل نده

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.